Mobilni telefoni

Ponovio se juce, uzeo xiaomi mi9T pro.
Znaci jezivo brz,pa sam morao na benchmark odmah da ga bubnem :)

Brzi od 3-4x skupljih felefona.

Ko se razmislja slobodno nek uzima i podrzava mreze na 800mhz.
0be28754250516f56bea15887fe8a5f4.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Je l' taj bolji od Xiaomi Pocophone F1 64GB? Ako se slože neke kockice hteo sam taj Pocophone da kupim...
 
Bolji i to dosta.

Ne moras pro verziju mozes i Mi9t on je 100e jeftiniji , ima snapdragon 730 koji je u rangu sa pocophonovim 845.

Ali mi9t ima dosta bolje kamere od poco ,amoled ekran, duze drzi baterija,otisak prsta na ekranu ,full displej (prednja kamera iskace iz telefona). Ja sam isto kontao poco ali kad sam stavio na vagu ovo je bolje.

A cena je kao i poco na tom mi9T.



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam odustao od mi9 jer mi je mala baterija, i mi9T pro je istih specifikacija kao mi9 samo veca baterija

20-30 cm preciznost navigacije mislim da nema ni jedan mob.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Za sad lagano 2 dana.Verovatno bi i vise da ukljucim dark mode.Ali nebitno mi je.Samo dva cela da izdrzi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Baterija je vrh vrhova! Kao i kompletan telefon, uostalom. 7 do 9 sati upaljenog ekrana, haos. Opušteno 2 dana normalne upotrebe. Velika preporuka od mene

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Купио сам телефон у априлу и једини проблем који сам имао а и сад имам је да не могу да нађем оригиналну заштитну фолију за екран.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Jos su Mi8 reklamirali da je prvi trl sa preciznom navigacijom, ali ne znam kako je to u stvarnosti. Ja planirao da ga kupim prosle god i onda odustao. E sad posto vec par vas ima Mi9 mislio sam da ga neko vec isprobao sa onim besplatnim aplikacijama za navodjenje u poljoprivredi...
 
Jos su Mi8 reklamirali da je prvi trl sa preciznom navigacijom, ali ne znam kako je to u stvarnosti. Ja planirao da ga kupim prosle god i onda odustao. E sad posto vec par vas ima Mi9 mislio sam da ga neko vec isprobao sa onim besplatnim aplikacijama za navodjenje u poljoprivredi...
Mozda si ti druze i u pravu

Sutra cu bas da testiram dual gps

Ovde pise u decimetar da je tacnost

279dde5925028f393ef9f206215fc9f8.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Aj bas proveri kako je u stvarnosi, vredi li bar za rasipac... prodje tacno godinu dana otkad sam u ovoj temi pitao da li ima neko Mi8 bas zbog toga :D
 
Na single je preciznost 0.6 ali dual nikako da se pojavi,ili nesto treba ukljuciti ne znam.

Uglavnom imam jos 2-3 telefona u kuci, svima instaliram gps test i u kuci ih pustim da skeniraju satelite.Mi9t pro je imao tacnost 4m bez direktne vidljivosti(znaci plafon,krov)

Ostali su ali tacnost koja je varilala od 50-100m.

Na ovom 4m konstantno u kuci daleko od prozora.Bas dobro hvata gps.

E sad kako sta sa dual nisam jos izvalio
16c88645c3bff812d832f5155cdf90fe.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh