Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srbija ima 30-ak ministara ?!?
Nekoliko ih je bez portfelja i 25 sa resorima !
Jedna Francuska ( ili Nemačka ) ima 10x više stanovništva a samo 15 ministarskih mesta .
 
Treba joj dati sansu . Mozda planira da se iz grada preseli na selo i pocne neku proizvodnju 🤔
Inace nas Zoki je naderao . Ta se zalaze za nultno zagadjenje zivotne sredine . Morace Zoki da kaze kravama da ne prde mnogo jer ce biti krivac za globalno zagrevanje 🤣
Ministri su blagi ocaj sem Grujicicke , Begovic i Gajica .
 
Vidim ja da mnogima vec udara nostalgija na Nedimovica . Da se ne lazemo covek zaista izgleda skromno i lepo prica nasim jezikom ali posle njegovih 6 godina sedenja u fotelji stocarstvo je dozivelo krah . Dovoljno je da i sami pogledate u svoje stale i kocine . A sto se nove tice bice zanimljivo . Ko zna mozda donese EU propise gde se gleda koliko paor ima radnih sati godisnje . Nece da moze dobijanje subvencija na 50 sati gosisnjeg rada . I tu dolazimo do profesionalnih paora 🤔
 
........... Ko zna mozda donese EU propise gde se gleda koliko paor ima radnih sati godisnje . Nece da moze dobijanje subvencija na 50 sati gosisnjeg rada . I tu dolazimo do profesionalnih paora 🤔
Po tebi onda svi mi koji smo opredeljeni za No-till tehnologiju nismo profi poljoprivrednici??? Manite me te demagogije, već nekoliko puta sam rekao da je to vlast izmislila da nas podeli i posvađa i jos visee zakine.....živi bili pa videli
 
Po tebi onda svi mi koji smo opredeljeni za No-till tehnologiju nismo profi poljoprivrednici??? Manite me te demagogije, već nekoliko puta sam rekao da je to vlast izmislila da nas podeli i posvađa i jos visee zakine.....živi bili pa videli
Nece se tako gledati nego koliko godisnje imas sati rada . Ako imas dovoljno ispunices uslov za profesionalca a ostali ce morati dodatno nesto da rade da bi dobili subvencije . O ovome sam skoro cuo iz Hr. medija . Ne bi bilo lose da nam neko iz Hr. kaze jel to istina .
 
Nece se tako gledati nego koliko godisnje imas sati rada . Ako imas dovoljno ispunices uslov za profesionalca a ostali ce morati dodatno nesto da rade da bi dobili subvencije . O ovome sam skoro cuo iz Hr. medija . Ne bi bilo lose da nam neko iz Hr. kaze jel to istina .
Ovdje se gledalo da vam proizvodna velicina prelazi 3000 eura godisnje. Npr
1 ha su nekad na soji zitu kukuruzu suncokretu vrednovali 700 do 800 eura znaci imas 4 i nesto ha vec si profi poljoprovrednik i kao takav moras imati polozen tecaj, za herbicide i jos kojekakve gluposti, zastita na radu, nanovo polaganje na papiru za traktor itd....
Hrpa gluposti koje placas a nikakve benefite ne dobivas, isto kao, i klasiranje psenice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh