Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova dražava treba da napravi novo Javno preduzeće koje će se baviti otkupom i prodajom poljoprivrednih prizvoda i zastupati ovu zemlju u svetu. Nešto slično kao što SDPR za vojsku. A imaju i robne rezerve kao pomoć. Lepo izađu sa cenama za otkup tih proizvoda a posle ga oni nude kad putuju po svetu i prodaju ili menjaju za naftu, gas, ugalj ili šta je nama potrebno - odnosno državi. I naravno da te pare od zarade stave u državnu kasu koja će se preko ministarstva poljoprivrede vratiti direktnim proizvođačima kroz subvencije.
 
To i kad bi bilo, kakve bi se tu mahinacije i malverzacije pravile... Pera iz opozicije bi bio odran na analizama na prijemu, a Mika blizak vlasti bi svaku turu duplo naplatio uz debelu pozitivnu bonifikaciju.
 
Dali postoji ikakva opcija da se izvede tako nešto?
Dali bi sadašnji polj.ministar rekao: zar postoji bolji od mene? I verovatno se ponudio kao dobar izbor za taj 'novi' projekat..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ma ne treba drzava nista ni da kupuje ni da prodaje osim robn. rezervi ,drzava ako je drzava njeno je da stvori okvire i uslove za rad koji ce biti jednaki prema svima.
"Drzava" tj. tamo gde je ima svojim udruzenjima pruza pravnu i logisticku pomoc ,a kod nas se svim silama trudi da razbije i obesmisli svaki vid udruzivanja.
Drzavni aparat kod nas smatra za neprijatelja sva udruzenja koja imaju neku kritiku na uspostavljeni sistem .
Onda sledi ucenjivanje ili potkupljivanje ,pa tako imamo na stotine registrovanih udruzenja koja su sva krenula sa velikim recima i idejama a sada cute u svojim cumezima primaju dogovorenu apanazu i mirna Backa.
 
Ма то је постала иницијатива за зајебанцију. Чиста спрдачина са нама пољопривредницима, а сви се ухватили њих као дављеници за сламку. Срамота.
 
Ма то је постала иницијатива за зајебанцију. Чиста спрдачина са нама пољопривредницима, а сви се ухватили њих као дављеници за сламку. Срамота.
Daj predlog!!Pokreni nešto!!!! Verujem u Zagora i njegovo poštenje,na kraju krajeva njegova je izjava... ministar PROTIV poljoprivrede pa se nadam da neće promeniti stav.
 
Ja koliko sam shvatio, a poznavajuci Bacinu i njegov rad, sve ih je preveslao. On je bio trojanski konj koga je vlast ubacila. On je zastupnik jos uvek zvanicno i sad daje fingirane izjave i urusava ugled Inicijative. On nikada nije bio protiv vlasti, osim lokalne i to na fejsbuku.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Daj predlog!!Pokreni nešto!!!! Verujem u Zagora i njegovo poštenje,na kraju krajeva njegova je izjava... ministar PROTIV poljoprivrede pa se nadam da neće promeniti stav.
Са киме да покренеш? Па ево ова иницијатива нас је све покренула и шта сада? Од 3000 чланова остаће 30 живи били па видели. Ја сам у Врбасу покренуо причу око иницијативе и свега људи прате дају подршку и јуче зову питају шта се дешава како ће се и шта одвијати. Реко сачекајте позван сам на састанак у Госпођинце после састанка све ћемо знати. Ево и шта сада кад виде да је отказано мислиш да ће више ико им веровати или било коме од нас? Значи спрдачина састанак се не отказује у пет минута до дванаест већ се иде до краја па куд пукло да пукло па макар и преко наших леђа. Јако неозбиљно негативан ефекат су постигли после овога тешко да ће се људи више покренути у оволиком броју. Када се једном охладе тешко их шта може више покренути, а веруј ми да је велики број пољопривредника био загрејан за протесте бар ове људе што сам ја са њима у контакту. И оно најбитније и велики су били спремни да изађу. Што се мене тиче ја кад видим тракторе да крену прикључићу се колони, а за сада повлачим у хладовину не ради ми термостат па не би да се прегревам без везе.
 
Prvo krenite od ideje .
Kome je palo na pamet da idu kod tog glavonje koji izigrava nekog Spahiju(spaiu).
Drugo ,svi smo kivni zbog vremena ali tu nam nije kriva vlast .
Treće nikakvu strategiju oko razvoja nemamo mi sami a kamoli da ti pravi neko strategiju koga em boli za tebe em nije stručan.
Tako da drugari konjosite samo.
 
Ja koliko sam shvatio, a poznavajuci Bacinu i njegov rad, sve ih je preveslao. On je bio trojanski konj koga je vlast ubacila. On je zastupnik jos uvek zvanicno i sad daje fingirane izjave i urusava ugled Inicijative. On nikada nije bio protiv vlasti, osim lokalne i to na fejsbuku.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Moguce je da je tako...jer...Ministarstvo poljoprivrede je suvise lako i brzo doneo odluku o zabrani izvoza zitarica...mera je verovatno vec bila spremna a da se ,,plasira tek tako" bez pritiska nije svojstveno vladi...verovatno ce to i biti jedini ispunjen zahtev poljoprivrednika.
 
Moguce je da je tako...jer...Ministarstvo poljoprivrede je suvise lako i brzo doneo odluku o zabrani izvoza zitarica...mera je verovatno vec bila spremna a da se ,,plasira tek tako" bez pritiska nije svojstveno vladi...verovatno ce to i biti jedini ispunjen zahtev poljoprivrednika.
Udruženje Stig se još od Maja mlati sa tim pitanjem. Možda niko nije primetio ali mi smo i dva puta blokirali magistralni put
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh