Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sto siris dezinformacije da Viktorija izasla sa 40din acontno, to je dobro. Ili radis za uljarice ili si mislii da je pametno da lazes ljude?

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
To je bio i početak rasprave na grupi, takve neproverene stvari ništa dobro nisu donele. Ispašće dali nam 60 a nudili 40, dobro smo prošli.
 
@stizanin zamolio sam te i onda da ne polemišeš, jer je bezpredmetno to o čemu pričaš, pre nego što sam te izbacio. Nije naše udruženje dva čoveka, mi smo ozbiljna ekipa, ima nas 500 koji vrede kao 5000 i svi grizu kao terijeri. Ako ne ispratim ja ispratiće neko drugi nema promašaja kod nas. Imamo veliku viber grupu, imamo jednu gde je iz svakog sela po jedan ili dvoje i imamo još jednu gde je nas 10 koji donosimo odluke, nema promašaja
 
Ta informacija je sa viber grupe inicijative prelistaj. Ljudi treba da znaju šta im se sprema ili ti misliš drugačije
A ti kad procitas u toj grupi nesto ne proveris vec odmah serujes dalje kao podparol. Licno sam dobio informaciju da iz Viktorije nije jos razmisljano o akontnoj ceni. Ako takvi kao ti brinu o poljoprivredi bolje da se odmah obesimo.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
A ti kad procitas u toj grupi nesto ne proveris vec odmah serujes dalje kao podparol. Licno sam dobio informaciju da iz Viktorije nije jos razmisljano o akontnoj ceni. Ako takvi kao ti brinu o poljoprivredi bolje da se odmah obesimo.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
Ti si iz iste grupe kao ovo dvoje, treba da se obesiš ko te sad predstavlja. Da, iz Viktorije tebi lično polažu račune.
 
Vi ne trpite mišljenje suprotno vašem, ako uopšte imate mišljenje u šta sumnjam jer ste funkcionalno nepismeni i fundamentalno nesposobni za normalnu komunikaciju.
 
Nedeljko, mislim da je moje pitanje bilo vrlo korektno i bez ikakvog vređanja, tako da ne vidim razlog za tvoju žestinu. Pre je tvoj odgovor ličio na tako nešto ali no...Povlačim se iz dalje diskusije na ovu temu.
 
Једна ствар почиње да излази на видело. Нервоза и неповерење. У оваквим условима нема ни речи о било каквој организацији.
Лично стичем утисак што је већи капитал већа и нервоза. И неће те пресвући онај ко има пар јутара земље него онај што би још.
Треба размишљати о томе.
 
Nedeljko, mislim da je moje pitanje bilo vrlo korektno i bez ikakvog vređanja, tako da ne vidim razlog za tvoju žestinu. Pre je tvoj odgovor ličio na tako nešto ali no...Povlačim se iz dalje diskusije na ovu temu.
Prijatelju grupa viber je samo za poljoprivrednike branicevskog okruga. Ovaj pacenik je odatle i zato je bio tamo.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh