Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno ocekujes da neko moze da kosta 100 000din mesecno a lot zgura ti sibvencije od 300e/ha?
Pa dobro ako je sve stvar cene onda neka taj neko kaže koliku platu hoće ili nagradu po završenom poslu ili % od subvencija......
Gde je poštenje nestalo?ideologija?pravičnost........te neke normalne ljudske karakteristike. Sve se vrti oko para,samo je pitanje cene?
Tako ovaj naš Veličanstveni radi i iskreno mi je već pun kufer njega a još više čak i mojih bliskih koji padaju na njegovu priču i sitna potkupljivanja..... vaučer za banju, povećanje penzija itd.
 
Колико сам чуо незванично министар је понудио један силос и један трактор са две приколице, а њих 8 или колико их је већ било просто не дељиво регуларним договором.
 
Stvarno ocekujes da neko moze da kosta 100 000din mesecno a lot zgura ti sibvencije od 300e/ha?
Dobro ne moramo se odmah hvatati za cifru, nije da sam nesto mnogo razmisljao pre nego sto sam dosao do nje jednostavno to je za mene pristojna plata u Srbiji.. (dok nije pocela ova inflacija, sad ni ta plata ne moze da izdrzava porodicu a da se ne odrice necega) Nek kosta pola miliona, ili sto rece kolega gore nek kaze koliko, koji je procenat, sve mi se to cini boljim nego da nemamo nista.. Samo sto opet nekako ne verujem da je izvodljivo tako nesto, nema ljudi koji bi radili tako nesto u ovoj drzavi, u nekoj drugoj mozda..
 
Колико сам чуо незванично министар је понудио један силос и један трактор са две приколице, а њих 8 или колико их је већ било просто не дељиво регуларним договором.
Zajebavas!?
 
Meni je bilo interesatno da je registrovana inicijativa a vec par dana kasnije ih ima na svim vestima i sastanak sa ministrom.
Ako sam lepo ispratio proteste u Stigu i sta je Nedeljko objavljivao, bilo je potrebno 250 traktora i blokada puta da bi bili nesto kratko na vestima RTSa i za sastanak "samo" sa sekretarima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh