Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko sam ja skontao, "došla "mu veterinarska inspekcija i počela da ga rastura.Poznat manevar SNS škole nađu ti slabu tačku i počinje pritisak.Svi mi smo negde šuplji,negde upregnuti tako da je njima vrlo lako da manipulišu sa pojedincima.Mi nemamo moć niti instrumente kao banda....ustavni sud je oborio odluku beogradskog univerziteta da gosn Velikom oduzmu plagirani doktorat pod obrazloženjem da oni nisu nadležni za takvu odluku te mu niko ne može oduzeti zvanje Dr........e zemljo Srbijo
 
Poslednja izmena:
Kad budemo placali clanstvo i naseg zastupnika bicu zainteresovan.
Taj Bacina da je domacin i ima stoku ne bi imao vremena za snimanja svake godine se promovise po TVu.
Mozda je ovo kljuc, mozda nam treba neko voljan da gura nase interese a da nema mnogo veze sa poljoprivredom, samo da bude u kontaktu sa poljoprivrednicima, tacnije da ima dovoljno vremena da se posveti tome pa ako treba i da se plati.. 1000 da nas se skupi svako po 100 dinara da donira mesecno toj osobi eto plata 100.000..

EDIT:
Mada, kad malo bolje razmislim, uvek ce se naci neko ili neka grupa ko ce da gurne vise love da se njegovi interesi guraju ispred ostalih... Shit..
 
Sa Radoslavom imam neki kontakt privatni, a sa Bačkom sam imao komunikaciju, gde su me oni zvali da pitaju kako se osniva udruženje i kako se prijavljuje protest, predložio sam im neke stvari za funkcionisanje u viber grupi, rekao im da otvore još jednu gde bi bili nas nekoliko koji bi trebalo da provedemo zajedno akciju. Malo posle toga sam shvatio da se oni i bez te grupe dogovaraju i kriju neke stvari. Tražio sam sastanak sa našim udruženjem i neko je od njih to predložio ali do tog sastanka nikako nisu hteli da dođe. Ono što oni ne shvataju da ja nisam predsednik bilo kakvog udruženja, već smo mi snagu dokazali na ulici gde uvek možemo da izvedemo 250-300 traktora i imam obavezu prema tim ljudima da ih vodim u pravom smeru. Onda sam video objavu u velikoj grupi: Imali ste dovoljno vremena da iznesete mišljenja, sada nas 10 odlučujemo, a u viber grupi je zabranjeno pisanje par dana pre. Prvom prilikom kada se otvorila grupa sam tražio objašnjenje na osnovu čega oni mogu da predstavljaju moje udruženje, jer ja mogu da ih podržim kao Nedeljko Savić ali kao predsednik ne mogu, jer neće da učestvuju sa nama. Odma sam izbačen iz grupe i Bačko me optužio da sam prodao svoje ljude u udruženju i prešao u SNS 😂😂😂.
Postovanje za tebe Nedeljko na istrajnosti,250 traktora je ok ali da podsetim clanove foruma da je na najmasovnijim protestima poljoprivrednika 2011 samo u Pancevu na ,,dve tacke" blokade bilo oko 1500 traktora! I da ponovim jos jednom sustinu: POLJOPRIVREDNA KOMORA jedina resava i utice na rad vlade i ministarstva poljoprivrede!
 
Mozda je ovo kljuc, mozda nam treba neko voljan da gura nase interese a da nema mnogo veze sa poljoprivredom, samo da bude u kontaktu sa poljoprivrednicima, tacnije da ima dovoljno vremena da se posveti tome pa ako treba i da se plati.. 1000 da nas se skupi svako po 100 dinara da donira mesecno toj osobi eto plata 100.000..

EDIT:
Mada, kad malo bolje razmislim, uvek ce se naci neko ili neka grupa ko ce da gurne vise love da se njegovi interesi guraju ispred ostalih... Shit..
Stvarno ocekujes da neko moze da kosta 100 000din mesecno a lot zgura ti sibvencije od 300e/ha?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh