Ministar Nedimović u zemlji čuda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opusteno ljudi, ima blize 10 godina kako su najavili pregled.prskica pa.i dalje cabar.
Registracije tanjiraca,balirki,beraca niko vise ne spominje, za trokute su strogo gledali sad moze i bez njih.
Samo opusteno.
 
North, kako ti licno gledas na zamrzavanje cena secera, s obzirom da si u toj industriji. Po meni ako to zamrznu, necete imati prostora da plasirate robu na domacem trzistu, a na svetskom trzistu pritiska secerna trska i cene ostalih proizvoda.
 
Razumem te, licno bih voleo da bude sve ok i da svi u lancu budu zadovoljni. Plasim se daljeg pada povrsina pod repom. Ljudi jesu lepo prosli ove godine, daj boze da tako bude svake godine.
 
Znas kako realno na nivou statisticke greske zavrsi secera na policama i njegova stavka u domacinstvu na mesecnom nivou je jeftinija od 1 paklice cigareta ali tu nema ogranocenja cene.
Smesno mi je i za komentarisati.
 
Kako je ovo zgodna tema za trolove, sve što nema veze za naslovom teme biće obrisano, kao i prostakluci, lupanje gluposti, skretanje sa teme i slično.

Što se tiče ministra poljoprivrede, o njemu se može dosta toga napisati, verujem da svi imaju komentar, jer je poljoprivreda u jako teškom stanju.
 
Kako je ovo zgodna tema za trolove, sve što nema veze za naslovom teme biće obrisano, kao i prostakluci, lupanje gluposti, skretanje sa teme i slično.

Što se tiče ministra poljoprivrede, o njemu se može dosta toga napisati, verujem da svi imaju komentar, jer je poljoprivreda u jako teškom stanju.
Pred svake izbore ministar pocne da obecava povoljniji dizel za poljoprivredu,dal u obliku kartica,posebno obelezen,ili sa popustom odma na pumpama...i tako godinama...nista.samo cekam kada ce startovati nova tura.
 
Treba za sve sto nam se nesvidja, a izjavi ovaj uceni paor da najavimo barikade.. model za gorivo nam obecava godinama sad se vadi na pdv.. u pocetku je receno da se subvencije po ha smanjuju da bi pomogli malima.. a sad sta ko nije veliki sam je kriv sto placa skupo gorivo…
 
Pa kad ce mo blokirati skupstinu... cini mi se da ce ekspoprijacijom da se sluze i za ove silne solarne elektrane sto najavljuju...
 
Све некако могу да сварим...али продају Пољопривредног Земљишта разним говнима никако!Земља се не опрашта срам их било смрадови једни полтронски,погледај му руке само какве су тај се нарадио у три лепе.
 
Sve što nema veze sa temom obrisano.

Ko đeli da piše o štrakovima i blokadama da bi se nešto dobilo, ima nekoliko tema na forumu, pa nek tamo predlaže.

Svi koji imaju informacije o kriminalu i krivičnim delima, neka izvole otići na policiju i to prijaviti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh