Massey Ferguson

Društvo da li postoji opcija da se na mf6160 koji ima prednji utovarivac zakači neki senzor za njegovu amortizaciju?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Srafcug mi vjerovatno nije dobar jer su mu ploce ravne , nema onaj zlijeb u sredini za okrugle stvari , moram posuditi negdje druge rocangle 2 cola pa probati sa 2 rocangle ili ko ima bolji skrip . Navoj je normalan nije kontra ?
Kod mene je problem sto se u tu spojnicu uopste nemoze ugurati do kraja , kao da su kuglice zaglavile ili nesto slicno.
 
Navoj je normalan.
Ima dva para izvoda ,ovaj drugi par je drugačiji ali mora da se odvoji na sredini.Jednu sam uništio .Odvrnula se na traktoru u sredini .Deo koji je ostao sam probao sa ključem pa nije išlo .Sa rocanglama ,kada sam stegao ,utisno je deo gde se zavrće navoj .Posle sam taj deo odvrnuo sa sekačem .
 
Kod mene je ovaj drugi par kod slavine .Kod komšije na 6180 je obrnuto.Ne znam kako treba da stoji slavina pošto taj par nisam koristio.
Par koji sam remontovao sam stavio desno ,gledajući od pozadi (kod slavine) a na njihovo mesto sam stavio obične fadipove.
 
Potrebna mi je pomoc vlasnika Masej Fergusona koji su imali slican problem. Zeza me hidraulika. Traktor radi normalno , izadem na uvratine okrenem plug udem u brazdu nece da spusti plug. Jedino mogu da ga spustim na ona dva dugmeta skroz pozadi ( prirucnik kaze da su za automacku poteznicu ) Tako ga spustim na zeljenu dubinu i orem. Onda u hodu skljocam dugme gore-dole i on nekad proradi nekad ne .Ako ne proradi orem na ona dva dugmeta ali to nije to. Ona tackica na uzvicniku mi pokazuje sifru greske 4-2 . Sta to znaci? Dali neko zna dobrog majstora za elektroniku. Hvala
 
Potrebna mi je pomoc vlasnika Masej Fergusona koji su imali slican problem. Zeza me hidraulika. Traktor radi normalno , izadem na uvratine okrenem plug udem u brazdu nece da spusti plug. Jedino mogu da ga spustim na ona dva dugmeta skroz pozadi ( prirucnik kaze da su za automacku poteznicu ) Tako ga spustim na zeljenu dubinu i orem. Onda u hodu skljocam dugme gore-dole i on nekad proradi nekad ne .Ako ne proradi orem na ona dva dugmeta ali to nije to. Ona tackica na uzvicniku mi pokazuje sifru greske 4-2 . Sta to znaci? Dali neko zna dobrog majstora za elektroniku. Hvala
Imao sam taj problem, bilo je do tog prekidaca za gore dole udje prasina ili zica nema kontakt dobar, proveri prvo to ako nije zameni prekidac ima majstor Sinisa iz Klenka. (Prekidac je 3-4h)

Послато са SM-A320FL помоћу Тапатока
 
Svaka čast Siniši..ali mislim da neće da stigne..skoro sam počeo saradnju sa servis Stojić evo i broja 065 8506007. Čovek rešava probleme .

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Potrebna mi je pomoc vlasnika Masej Fergusona koji su imali slican problem. Zeza me hidraulika. Traktor radi normalno , izadem na uvratine okrenem plug udem u brazdu nece da spusti plug. Jedino mogu da ga spustim na ona dva dugmeta skroz pozadi ( prirucnik kaze da su za automacku poteznicu ) Tako ga spustim na zeljenu dubinu i orem. Onda u hodu skljocam dugme gore-dole i on nekad proradi nekad ne .Ako ne proradi orem na ona dva dugmeta ali to nije to. Ona tackica na uzvicniku mi pokazuje sifru greske 4-2 . Sta to znaci? Dali neko zna dobrog majstora za elektroniku. Hvala
Imali smo taj problem pre 2-3 god. I resili ga u prodavnici elektro opreme za 95 din. prekidac je bio problem.
 
Rastavio sam spojnicu . Odvrnuo lako pomocu 2 rocangle . Nisam imao vremena dalje da gledam . Povadio kuglice i onaj dio gdje veca vanjska opruga nece ni da mrdne , da se sabija . Probao u stegu i nece a logicno mi dabi trebao da radi .
 
Stavi obične i vozi.
Pisao si kada sam ovo napis.Objasniću malo kasnije.
 
Nazad
Vrh