Massey Ferguson

I meni isto treba prekidač za transport mod na 3630. Stari gubi kontakt a nisam vičan baš u rastavljanju elektronike.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Je l se šališ ili si ozbiljan za wish? :D

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
Ozbiljan
99d93b6ddb25f97f7efe9c747040e8fd.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Komšijin MF 6180 .Elektro-hidraulični reverser ,ide samo napred .Struja proverena ,kvar mehanički .Skinuta ploče sa strane ,ima "okrnjrnih" zuba na 1 i 2 brzini.Krenuli smo u rasturanje ,sutra nastavak.

 
Drustvo,treba mi pomoc oko hidraulike za 8240.Kada podignem poluge pod opterecenjem iza pumpe predpostavljam da je to neki razvodnik za poluge pocinje da mi se sliva ulje.Pa ako je neko rasturao ili zna da li tu ima gumice ili sta?izgleda kao ovo na slici samo sto ima dva jedno na drugi pa na blok je pricvrsceno e meni od iza pusta..
0cbb304ba3629e8523edcaf76f462921.jpg


Послато са ZTE BLADE A0622 помоћу Тапатока
 
Drustvo,treba mi pomoc oko hidraulike za 8240.Kada podignem poluge pod opterecenjem iza pumpe predpostavljam da je to neki razvodnik za poluge pocinje da mi se sliva ulje.Pa ako je neko rasturao ili zna da li tu ima gumice ili sta?izgleda kao ovo na slici samo sto ima dva jedno na drugi pa na blok je pricvrsceno e meni od iza pusta..
0cbb304ba3629e8523edcaf76f462921.jpg


Послато са ZTE BLADE A0622 помоћу Тапатока
Imaš tu "O" ringove između svakog hidro bloka, možeš da staviš i malo deblje da imaš malo veci prednapon
 
Da li idu gumice u nekom kvalitetu ili mogu i u nekoj hidro radnji da uzmem da ne budu bas od Kineza mada i te u radnji su sigurno ,,bolje"?

Послато са ZTE BLADE A0622 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh