Massey Ferguson

Koliko su teski fabricki tegovi? Ovaj moj ih je imao nekad...mislim da bi mu 500kg sluzilo svrsi....
 
Ja sam vidjao na mf 3060 stavili napred 970 kg tegove. U dva reda. I prednje gume napunili vodom. Taj traktor cele godine ne izlazi iz sume

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Ja sam vidjao na mf 3060 stavili napred 970 kg tegove. U dva reda. I prednje gume napunili vodom. Taj traktor cele godine ne izlazi iz sume

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
Ма требају ми највише у орању по брдима и у транспорту сетвоспремача...а ти што су ставили тону тегова вероватно ваде ону половнију или како год што расте пола метра у пречника за дан...
 
50kg su tezine...
f906f3c8e27479bdb407351df753c852.jpg
evo kako izgledaju.Mislim da bi mogao i od rusa ili Imt_a da napakujes

Poslato iz ravnoga Banata
 
Ima li neko da je stavljao prednje tegove od IMT novi tip ili od belorusa na Masseya serije3000 . Ili mozda zna da neko prodaje original Massey tegove
 
Imam jedan problem na svom 590..
Problem je kuplung ili getriba..

Dešava se sledeče:
Kod kretanja unazad,pod nekim teretom,sad je trenutno sejalica i šprica,dešava se da se traktor sav trese kad idem nazad..Moram baš malim gasom iči,jer ako je veči gas traktor se trese previše,oče se raspast cijeli..
Korpa i lamela nova,zamajc otokaren,capice podešne jednako..
Sa starim setom se isto to dešavalo ali ne tako jako kao sada..
Znači sve složeno kako bi trebalo,ali neradi tako..

Dal tko ima kakav savet odkud krenuti ??
 
Proveri radilicu da li možda ima previše aksijalnog hoda. To mi prvo pada na glavu,da ne kažem pamet. Mada nije mi jasno zašto samo u rikverc.....
 
Ili ti zamajac nije lepo obradjen.Ako zasmrdi lamela tu ti je problem a,ako jeste to ce se desiti ubrzo.Ako nije a,zeza samo u rikverc problem u menjacu.
 
Zeza i naprijed ako je veči teret iza..To primjetio pod prikolicom neki dan..
Što veči gas kod kretanja,veča su podrhtavanja cijelog traktora..
Lamelu nije zasmrdelo,probao i vozit pod kuplungom da ju mozda zasmrdi pa da se prilagodi ali nikakva razlika..

Pedala kvačila otpušta u skroz gornjem polužaju,probao dotegnut kuplung i opet sve isto,nema razlike..
 
људи коју марку филтера предлажете за филт. мењача?

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Koji je vrag Massey Ferguson 592? Znam za 595, njega sam imao prilike uživo vidjeti ali 592 nisam ni znao da postoji. Ima li i on multipower?
 
Moraću ako stignem. 595 sam imao prilike da baš vidim u radu i malo vozim, koja je ono mrcina od traktora, spor i trom ali ide kao tenk. Kod njega mi se jedino ne svidja mjenjač, nema foruma na netu a da na njemu nema bar jedna tema o problemima sa multipowerom kod 595.
 
Nazad
Vrh