Massey Ferguson

evo da malo osvjezimo temu
25he4nl.jpg
 
Na MF265 mi se ne da ukopcat kardan. I kada radi traktor non stop se okrece ali ono prilicno sporo i zaustavlja se na pritisak prstom.Kada ukopcam pod frezom dok je ugasen i upalim na kljuc, vrti frezu ali mi proklize kada je pustim na ledinu. Da li na njega odgovara korpa i lamela od IMT560 ili ?
 
Probaj preko člana @Strelac1 ili Agritek Borča [h=1]AGRITEK[/h] DOO PREDUZEĆE ZA TRGOVINU, POSREDOVANJE I USLUGE
TRAKTORI, KOMBAJNI, POLJOPRIVREDNE MAŠINE I DELOVI
11211 BEOGRAD
ZLATIČKA 8
Telefaks: (011) 3322-545
Telefon:
call_skype_logo.png
(011) 3322-544


E-mail adresa: agritek@eunet.rs
 
Nedavno sam kupio mf 6180 pa ga servisiram pomalo pa ne znam koje ulje ide u transmisiju i hidrauliku pošto koristi isto ulje .
 
Poslednja izmena:
Imao sam malih problema sa mf 6180 posto sam ga skoro kupio iz obliznje zadruge bio je totalno unakazen instalacija pocupana abeceda nije radila i menjac nije brebacivao salt heble bile razvaljene totalno kupio ga za 12000e kao pokvarenog do sad me kostale 50e opravke .polako sam ga sredio i sada mi je ostao problem jos sa delom struje. jedan deo sam resio abcd radi i kornjaca zec bili pocupani kablovi pa sam prevezao .Sad mi je poroblem na instrument tabli brzinu kretanja a radila je kada sam ga doterao i nemam prectavu de da to trazim neznam gde mu je taj indikator predpostavljam da je u instalaciji problem .ali neznam odakle da pocnem gde da trazim indikator brzine kreanja ili to radi drukcije.do sada sam sve poceo da radim od nazad na pipanje pa resio konektori bili svi rascupani pa prevezao .i broj obrtaja motora to nije radilo a i nemora
 
Imam problem, u pitanju je Massey 3060, nemam kocnica, lijeve nema nikad, a desna dodje ponekad, cim pritisnem lijevu odmah nestane i desna. Danas sam rasklapao cilindre, sve pregledao, cijevi, sve je uredu. Koliko sam uspio da primijetim na jednom crijevu sto dovodi ulje na cilindre, kao da ima zraka u crijevu, e sad da li je do zaraka ili nesto drugo, ako neko imao slican problem, svaka pomoc bi dobro dosla? Ako je do zraka kako da ozracim kocnice? :ppozdrav:
 
Pojavio mi se nedavno identičan problem kao kod tebe, nemam sad vremena i nisam ništa gledao u vezi toga , ali javi obavezno ako otkriješ šta je . Meni liči da je glavni clindar pošto ima dva . Isto kad razdvojim kočnice desna koči odlično a lijeva propada totalno , ako ih spojim propadaju obe. Koje si ti cilindre pregledao ? One gore pod haubom , glavne ili one nazad?
 
Mene to muci vec par mjeseci, sad ove kise padaju pa reko da vidimo sta je. Gledao sam i one gore pod haubom ( skinuo i rasklopi ), a gledao sam i onaj dole na kucistu gdje se nalazi pumpa, ali nista nismo rijesili...
 
Kod mene na 6180 juče probao tanjira traktor lepo vuče ima snage to je ok.e ali mi se čini da se prednja vuca ne isključuje mada je indikator na tabli isključen jer isključim je i pustim traktor pod opterećenjem vidim da prednji vuku mada su isključeni to me muči i ima neko pištanje pozadi kao pumpa hidraulicna da se čuje ili neki ležaj iglicasti jer zvuk reaguje na obrtaja motora ako neko ima predstavu šta bi moglo biti
 
` 1
zzzzzzzzzzz.jpg


- - - - - - - - - -

dali neko moze da mi kaze zasta su ove 3 rucice

- - - - - - - - - -

2
010620141104.jpg
 
Nazad
Vrh