MALINA-berba i cena 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedina ozbiljna hladnjaca na relaciji Dublje-Popina-Brezovica je tvoja pa rekoh da to nije bas ta 1(jedna) sto vrsi doplatu
 
Jedina ozbiljna hladnjaca na relaciji Dublje-Popina-Brezovica je tvoja pa rekoh da to nije bas ta 1(jedna) sto vrsi doplatu
ne,ne vrsim doplatu i nisam ispao ozbiljan zbog tog tvog neozbiljnog koji hoce da gasi srbu pa posle plati 11 din manje. sto se tice mene hvala bogu nisam zagrizo kolicinu. srbe se drzi ako si ovde bolji je od tog tvog a reko sam ti koje 4 hladnjace su hladnjace ostalo su prevaranti koji navlace ovakve kao ja i meni slicnih da se svadjam sa ljudima.a ako si slucajno davao meni posalji kopirane priznanice i doplaticu ti. nemoras ni ime da mi dajes jer vidim da si anonimni, prekri ime,kopiraj,posalji postom ili kako god hoces i kazi kod koga da ti ostavim novac,znaci imas doplatu ako si meni davao i ne da bi mi opet dao nego ako ti znaci 15 din dobices

- - - - - - - - - -

nisam na relaciji dublje,popina,brezovica,. nisam tamo ni radio,tako da nemogu da budem hladnjacar za tebe
 
Vidis druze u tome i jeste poenta,nisam ti slucajno davao malinu,ne samo malinu nego i kupinu,vec ti 10 godina dajem svoju robu,davao sam ti kad sam pocinjao sa 500kg,davao sam ti i kad sam imao 5000kg i vise,ali smeta mi taj tvoj odnos prema meni,prozivas Radmila kako zove svoje proizvodjace da im deli kalendarcice,ali on ih zove kad treba i doplata da bude,a dal sam ja od tebe dobio kalendar i olovku nekad,a o doplati i da ne govorimo!
Taj Radmilo mozda ne vredi kao covek,ali kao "hladnjacar" je besprekoran i taj isti Radmilo je hteo i vozilo da mi salje,da mi uzima robu kuci,a ja sam to odbivao jer mi se ne dopada kao osoba,ali ta cinjenica vise ne bi tebalo da se sagledava!
 
Vidis druze u tome i jeste poenta,nisam ti slucajno davao malinu,ne samo malinu nego i kupinu,vec ti 10 godina dajem svoju robu,davao sam ti kad sam pocinjao sa 500kg,davao sam ti i kad sam imao 5000kg i vise,ali smeta mi taj tvoj odnos prema meni,prozivas Radmila kako zove svoje proizvodjace da im deli kalendarcice,ali on ih zove kad treba i doplata da bude,a dal sam ja od tebe dobio kalendar i olovku nekad,a o doplati i da ne govorimo!
Taj Radmilo mozda ne vredi kao covek,ali kao "hladnjacar" je besprekoran i taj isti Radmilo je hteo i vozilo da mi salje,da mi uzima robu kuci,a ja sam to odbivao jer mi se ne dopada kao osoba,ali ta cinjenica vise ne bi tebalo da se sagledava!
druze nemam odnose sa tobom niti bih imao:osmeh: nisi davao meni jer sam ja poceo prosle god da kupujem i odmah sam se uhvatio za k... i sam si video kakav je. cena je bila 180 na terenu kod mene,to je srbina cena,dogovor da se isprati srbina cena je pao u vodu i ja sam platio 169din. tako su i ostali koji su radili za to djubre. e sad da ne bude da je on najlosije platio daje doplatu u djubrivu.osim miletu ilicu koji je uzeo kes nece covek djubrivo-pitaj tog tvog. a pomesao si me mozda sa srbom,sreckom ili ko zna kojim hladnjacarom. ja sam napravio za sebe ovo pa eto malo kao hteo da radim i poginem iz prve.da ti se ne pravdam hladnjaca mi je u novom selu a ja sam Šerović slavisa.
 
Izvozna cena maline .... VEOMA skocila u zadnjih x dana....? ...iz polu-pouzdanih , hladnjacarskih izvora ifo.

::svaka cast:: Slavisa za t.... po imenu i prezimenu..!
 
a to sto kontriram je ok,roba isplacena kako je ko rekao osim te budale,e sad ide nova sezona i hladnjacari daju unapred djubrivo.znaci ako das 5t malina dobijes 500kg djubriva gratis,i ako ne dajes njima malinu mozes da platis cena ispod cene u stopanji.... tako sto je tebi ta budala racunala 2500 a i sam znas da je ruska 16 oko 230-240 za kes pa ti prodaje m... za bubrege.al ti si u svom svetu i pomesao si me vidis sad po prezimenu tako da mozemo da pricamo koliko hoces.i da si dao meni malinu doplatio bih ti jer sam ja kupio male kolicine i nije problem da ti platim.pomislio sam na trenutak i da jesi.eto nisi i nisi nikad mi davao jer sam nov.a za sledecu god mozemo da pricamo o ovom za djubrivo unapred i otpisuje se nakon predate robe ili platis realnu cenu,al daj tom tvom pa nek ti i na djubrivu zakida

- - - - - - - - - -

Izvozna cena maline .... VEOMA skocila u zadnjih x dana....? ...iz polu-pouzdanih , hladnjacarskih izvora ifo.

::svaka cast:: Slavisa za t.... po imenu i prezimenu..!
nisam razumeo sta za mene?
 
Skoro da sam ubedjen da ce cena biti bar realna ...ako ne bude DOBRA ili mozda i EXSTRA cena...Samo da BOG da i dobar rod i bice::novac::

@ Slavisa mislio sam svaka cast sto ste se predstavili imenom i prezimenom sto znaci da ste iskreniiii....:ppozdrav:::svaka cast::
 
Skoro da sam ubedjen da ce cena biti bar realna ...ako ne bude DOBRA ili mozda i EXSTRA cena...Samo da BOG da i dobar rod i bice::novac::

@ Slavisa mislio sam svaka cast sto ste se predstavili imenom i prezimenom sto znaci da ste iskreniiii....:ppozdrav:::svaka cast::
a to.pa da. ime mi je uvek bilo ovo a covek me pomesao sa nekim i ne znam ko ima hladnjacu na pomenutoj relaciji a da se zove slavisa.kome je to davao a da se zove slavisa i da je neki hladnjacar za maline... bar ja nisam cuo za takvog u okolini. proziva me bzv za kalendare... a ja imam hladnjacu za svoju robu nego mi sad smanjene berbe zbog suse pa malo kupovao...

- - - - - - - - - -

mi smo navikli da se cena ne zna ni u pocetku berbe pa cak po nekad i do sredine berbe, ovde mozemo samo da razmenimo cene kad znamo i ko je kakav na placanju,sta trazi,sta nudi...

- - - - - - - - - -

Jel ima neka hladnjaca 20tona rolenda da prda isplata na utovaru,za cenu na pp

- - - - - - - - - -

Ili ako imate kontakte nekih manjih hladnjaca
jel te interesuje mozda aronija? neka mala kolicina 3t?u okolini kraljeva je u jednoj hladnjaci
 
U Loznici Heritidž je bio od prve do poslednje berbe 170,00/kg. Zadnja predata berba je bila 01.11.2014. Predavano je privatniku i isplaćeno do poslednje pare zaključno sa 15.11.2014.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh