Mak

:udri: :udri: :udri: šta više reći... Dotukle ga prošlo nedeljne kiše... :udri: :udri: :udri:

25jfrja.jpg
 
Hhmmmm,secam se toga '90 tih godina kad je mak bio popularan(barem kod nas).Pa rucna berba,sporo,dosta nadnica :udri: :udri: itd.
 
Ja danas pokosio mak sad završio prvu ruku selektiranja sutra fino prinos neznam ali jako loše
dva puta ga tuko led poslednjih dana kiša i vetar :zli: :cao:
 
zeko je napisao(la):
Ja danas pokosio mak sad završio prvu ruku selektiranja sutra fino prinos neznam ali jako loše
dva puta ga tuko led poslednjih dana kiša i vetar :zli: :cao:
Jel to prolecni mak ili ozimi?Jedan moj sogor nije ni brao ozimi mak.Istanjirao ga i posejao suncokret DUKAT. ::lose:: :udri:
 
Auuu,pa ja cu jos biti rekorder sa 220 kg po jutru,kako se trenutno krece cena maka i ko ga otkupljuje?Pozdrav od novog clana :cao: :cao: :cao: :cao:
 
i ja sam tu negde na jednoj parceli 170 na drugim 250 prosek ispao 230 za razliku od prosle godine katastrofa jos ako omane cena ili uvezu ceski bice gadno ali cuo sam se snekim cehom i tamo ide cena gore
 
alo ljudi kakva je kod vas situacija sa makom gledam u ceskoj mak otiso gore trenutna cena je 1.8eu kod nas je 250/260 din ali toje malo
 
skal je napisao(la):
alo ljudi kakva je kod vas situacija sa makom gledam u ceskoj mak otiso gore trenutna cena je 1.8eu kod nas je 250/260 din ali toje malo
halo ljudi jel neko sejo mak kakva je situacija kod vas:haha:
 
:Djako je lep kad je sejan?moj je dosta manji....jel to obično seme ili uvoz?? :cao:
 
Nazad
Vrh