Majice i kačketi

moja malina me izdala ove godine skroz neam ni za zvake do jula meseca ,posle ako bude meni bice i za donacije
 
A mi studenti ne znamo sta cemo sa parama pucamo od para...

@MiroslavK ako treba i kabanice cemo da pravimo,bicemo opremljeni za sve vremenske uslove. :D
 
cunami je napisao(la):
moja malina me izdala ove godine skroz neam ni za zvake do jula meseca ,posle ako bude meni bice i za donacije
I ja puko ko zvecka na uljanu repicu , Smanjio proizvodnju za 85% da bi mogao da isfinansiram
A cim imam za striju , telefon , internet ...... ma kaki cim imam za cigare imam i za forum i za dete

Post je spojen: [time]1298223373[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
A mi studenti ne znamo sta cemo sa parama pucamo od para...

@MiroslavK ako treba i kabanice cemo da pravimo,bicemo opremljeni za sve vremenske uslove. :D
Vi studenti ste naj bogatiji :bravo: toliko lepih koleginica , prijatelja ovo ono ,
AJDE DA SE MENJAMO
 
Znaju , znaju nemoj da se brines. Aj otvori anketu sa nazivom dali znate da organizumo kolektivnu kupovinu prsluka sa jedinstvenim nickom , i to na naslovnoj da svi vide da vidis koliko ce njih glasati :udri: :udri: :udri:
 
Ta tema je do sada otvorena 1286 puta,sada sam je malo cackao i dosao do zakljucka da se ne broji kada jedan isti clan otvori nekoliko puta,vec da je temu pogledalo 1286 razlicitih ljudi.
 
mlogo sam puko mesto vestaka djubriva skupljam kokosija govna i mesam sa pepeo da nadjubrim maline to je propast secem usi krpim guzicu cekam tetka iz svajcerske ako da neku donaciju oma uplacujem 1 komplet
 
Ljudi jel imate predlog u sta da ih pakujem ??
Nece da moze kao za majice da se pakuje u koverte nema toliko velikih jel imate neki konkretan predlog ?? :cao:
 
Neznam kako je kod vas,ovde imaju ambalazu za sve.Ako zahtevaju i tvoju ambalazu,spakuj u obicne kese,pa onda oni nek stave u svoju ambalazu.
 
Nazad
Vrh