Majice i kačketi

i prosli put je bilo pristupacno,pa je bilo njac~prc!
 
Što se tiče pristupačnosti, veoma je to relativno. Sa obzirom kako se cene kreću, prilično sam sketičan. Znam da će biti kvalitetno, za ostalo se teško može bilo šta reći.
 
U prošlogodišnjoj akciji da se pomogne forum sam uplatio za majicu u kačketu i sve je dorađeno par ekselans.Obradovao sam se kada je pošiljka sigla.Sama distribucija je teška u našim uslovima.Podržavam svaku akciju kojom će se podići nivo kvaliteta ili održati sadašnji kvalitet rada foruma.
:ppozdrav:
 
Hehe Rale bas si me nasmejao,samo se opusti kog ce im prsluci kad ni na druzenja nece da dodju ali srecom ima nas nekolicina koji smo uvek za kaciju. :ppozdrav:
 
Osecamse nekako ::lose:: nateramo vas da nesto uradite , i kad vi to uradite mi se sakrijemo u misiju rupu .
Nemogu da nadjem u kojoj smo jos temi pisali o ovome gde smo bili jos zustriji i brojniji
 
Rale 83 je napisao(la):
Osecamse nekako ::lose:: nateramo vas da nesto uradite , i kad vi to uradite mi se sakrijemo u misiju rupu .
Nemoj sebe da prozivas ti si vise nego dovoljno aktivan,bio si od reci i pomogao forumu.Nije to nista novo da svi pisu dajte,dajte pa kad dodje do akcije svi se razbeze.Zato lepo nabijem prst u uvo i zazmurim na jedno oko kad pocnu da pisu a u akciju prelazim kad vidim da ima stvarno zainteresovanih ali ti ne pisu po svim temama. :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Zato lepo nabijem prst u uvo i zazmurim na jedno oko kad pocnu da pisu a u akciju prelazim kad vidim da ima stvarno zainteresovanih ali ti ne pisu po svim temama. :ppozdrav:

Pazi samo da ne zažmuriš na uvo a prst u oko, može da bude zaj.bano. :haha: Izvinjavam se za :off_topic:
 
nemojte vi da brinete za nas,
mi smo okosnica foruma,zapravo gvozdena pesnica koja nikad nije izdala poverenje foruma! ::namigivanje::
 
Salimo se malo :ppozdrav:, bice uplata i od mene ove nedelje (mrzi me da idem do poste), nadam se da cu prsluk dobiti a ne kao majcu... :cao:
 
Nazad
Vrh