Majice i kačketi

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.162
i prosli put je bilo pristupacno,pa je bilo njac~prc!

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.708
Što se tiče pristupačnosti, veoma je to relativno. Sa obzirom kako se cene kreću, prilično sam sketičan. Znam da će biti kvalitetno, za ostalo se teško može bilo šta reći.

valjevac

Zaslužan član
Učlanjen(a)
5 Nov 2009
Poruka
1.526
U prošlogodišnjoj akciji da se pomogne forum sam uplatio za majicu u kačketu i sve je dorađeno par ekselans.Obradovao sam se kada je pošiljka sigla.Sama distribucija je teška u našim uslovima.Podržavam svaku akciju kojom će se podići nivo kvaliteta ili održati sadašnji kvalitet rada foruma.
:ppozdrav:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.443
Hehe Rale bas si me nasmejao,samo se opusti kog ce im prsluci kad ni na druzenja nece da dodju ali srecom ima nas nekolicina koji smo uvek za kaciju. :ppozdrav:

Rale 83

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
22 Dec 2009
Poruka
3.718
Osecamse nekako ::lose:: nateramo vas da nesto uradite , i kad vi to uradite mi se sakrijemo u misiju rupu .
Nemogu da nadjem u kojoj smo jos temi pisali o ovome gde smo bili jos zustriji i brojniji

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.443
Rale 83 je napisao(la):
Osecamse nekako ::lose:: nateramo vas da nesto uradite , i kad vi to uradite mi se sakrijemo u misiju rupu .
Nemoj sebe da prozivas ti si vise nego dovoljno aktivan,bio si od reci i pomogao forumu.Nije to nista novo da svi pisu dajte,dajte pa kad dodje do akcije svi se razbeze.Zato lepo nabijem prst u uvo i zazmurim na jedno oko kad pocnu da pisu a u akciju prelazim kad vidim da ima stvarno zainteresovanih ali ti ne pisu po svim temama. :ppozdrav:

Učlanjen(a)
21 Avg 2010
Poruka
4.096
North ARMY je napisao(la):
Zato lepo nabijem prst u uvo i zazmurim na jedno oko kad pocnu da pisu a u akciju prelazim kad vidim da ima stvarno zainteresovanih ali ti ne pisu po svim temama. :ppozdrav:
Pazi samo da ne zažmuriš na uvo a prst u oko, može da bude zaj.bano. :haha: Izvinjavam se za :off_topic:

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.162
nemojte vi da brinete za nas,
mi smo okosnica foruma,zapravo gvozdena pesnica koja nikad nije izdala poverenje foruma! ::namigivanje::

Boki-Vl

Član
Učlanjen(a)
26 Feb 2009
Poruka
933
Salimo se malo :ppozdrav:, bice uplata i od mene ove nedelje (mrzi me da idem do poste), nadam se da cu prsluk dobiti a ne kao majcu... :cao:

Vrh