Majice i kačketi

cunami

Član
Učlanjen(a)
24 Jan 2010
Poruka
1.414
moja malina me izdala ove godine skroz neam ni za zvake do jula meseca ,posle ako bude meni bice i za donacije

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.284
A mi studenti ne znamo sta cemo sa parama pucamo od para...

@MiroslavK ako treba i kabanice cemo da pravimo,bicemo opremljeni za sve vremenske uslove. :D

Rale 83

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
22 Dec 2009
Poruka
3.718
cunami je napisao(la):
moja malina me izdala ove godine skroz neam ni za zvake do jula meseca ,posle ako bude meni bice i za donacije
I ja puko ko zvecka na uljanu repicu , Smanjio proizvodnju za 85% da bi mogao da isfinansiram
A cim imam za striju , telefon , internet ...... ma kaki cim imam za cigare imam i za forum i za dete

Post je spojen: [time]1298223373[/time]

@MiroslavK ako treba i kabanice cemo da pravimo,bicemo opremljeni za sve vremenske uslove. :D
Vi studenti ste naj bogatiji :bravo: toliko lepih koleginica , prijatelja ovo ono ,
AJDE DA SE MENJAMO

Rale 83

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
22 Dec 2009
Poruka
3.718
Znaju , znaju nemoj da se brines. Aj otvori anketu sa nazivom dali znate da organizumo kolektivnu kupovinu prsluka sa jedinstvenim nickom , i to na naslovnoj da svi vide da vidis koliko ce njih glasati :udri: :udri: :udri:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.284
Ta tema je do sada otvorena 1286 puta,sada sam je malo cackao i dosao do zakljucka da se ne broji kada jedan isti clan otvori nekoliko puta,vec da je temu pogledalo 1286 razlicitih ljudi.

cunami

Član
Učlanjen(a)
24 Jan 2010
Poruka
1.414
mlogo sam puko mesto vestaka djubriva skupljam kokosija govna i mesam sa pepeo da nadjubrim maline to je propast secem usi krpim guzicu cekam tetka iz svajcerske ako da neku donaciju oma uplacujem 1 komplet

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.284
Ljudi jel imate predlog u sta da ih pakujem ??
Nece da moze kao za majice da se pakuje u koverte nema toliko velikih jel imate neki konkretan predlog ?? :cao:

Nikola.KV

Novajlija
Učlanjen(a)
30 Jan 2010
Poruka
2.747
Neznam kako je kod vas,ovde imaju ambalazu za sve.Ako zahtevaju i tvoju ambalazu,spakuj u obicne kese,pa onda oni nek stave u svoju ambalazu.

Vrh