Majice i kačketi

Eeee ovo motivise :D
Svaka cast @KR, nije sekiracija u pitanju, nego kad vidis prazan spisak, malo je ::lose::, Ja sam za svaki vid akcije za odrzavanje forum , e doduse na skupove ne mogu da dolazim jer mi je daleko u p....m....
 
francuz je napisao(la):
Eeee ovo motivise :D
Svaka cast @KR, nije sekiracija u pitanju, nego kad vidis prazan spisak, malo je ::lose::, Ja sam za svaki vid akcije za odrzavanje forum , e doduse na skupove ne mogu da dolazim jer mi je daleko u p....m....
nego ove "gazdurine", nece da se otvore...
 
Aaaa pa za njih cemo lako, damao im rok, a ako do tad ne uplate, imam jednu komsinicu koja zna da skine zvezdu s neba Roska, kod nje cemo da damo neki dinar da ona upali kandilo i da kune belutak u belutak, e pa kad im pocne mehanizacija da crkava ima da uplate odmah :haha: :haha: :haha:
 
Radili smo anketnu nas "rukovodecih" i nas ima 15 sigurnih koji smo se jasno izjasnili da kupujemo,Panonstib je uplatio a i ja cu dok prodam jedan mobilni ovih dana. :ppozdrav:
 
KishRobert je napisao(la):
bicete na vreme obavesteni,svi.nema potrebe srljati.
sve polako.
samo da li cete svi onda hteti,kao sada sto vicete?

...ja nisam obavesten da postoji akcija KACKET-MAJCA-PRSLUK!
a za pomoc forumu sam obecao i bice!
Jer TRNAVAC nikad nelaze, ja sto kazem i obecam takoje! ( lazem samo kad nemogu- sala) :haha:
 
ajde ljudi šta ste stisli za kupovinu prsluka.
prvo svi pitaju kad ce biti akcija majica kacket prsluk pa kad se organizuje niko nista, ajde izvadite iz dzepa koje kilo kukuruza nemojte sad biti stipse, jer svi znate u kavoj situaciji je forum
 
Miroslav k u postu iznad si rekao ‚‚prvo svi pitaju kad ce biti akcija majica kacket prsluk pa kad se organizuje niko nista'' ja sam jedan od onih koji su govorial da ce kada bude sledeca akciaj da pazari i to obecanje cu ispunitu u plati cu sutra za prsluk. :ppozdrav:
 
Ja sam isto bio pitao,ali jbe,mrtva sezona,nema se gde zaraditi neki dinar,nisam trenutno u mogucnosti kupiti prsluk...
ali zato prvi poso koji zavrsim upalcujem donaciju
 
Ajde vidi koliko bi bila postarina, ili ako mozes da mi uradis jedan do prvog marta sutra cu uplatiti...
Post je spojen: [time]1298218854[/time]
_________________________________________________
Ako treba dolazim do NS po njega
 
Radi se serijski kad predam konacan spisak oni krecu sa radom i treba im od 5-10 dana u zavisnosti od prethodnih porudzbina +sam izabrao skuplju varijantu stampe koja ide nesto sporije jer ce svako imati nick za sebe.
Jel ne moze da postarina da se odradi da platite pouzecem ??
 
De tu u Srbiji ?
Post je spojen: [time]1298219128[/time]
_________________________________________________
Teoretski nemoguce jer oni 27-og pocinju sa radom i nema teorije da ce biti uradjen do 1 marta.
 
Pa ako prolazis pored neke poste sutra ti pitaj koliko kosta do Alberte u Kanadi da se posalje. A teorija nije i praksa tako da nista nije nemoguce :ppozdrav:
 
Evo sve lepo objasnjeno!
http://poljoinfo.com/index.php?topic=15934.0
miroslav k je napisao(la):
ajde ljudi šta ste stisli za kupovinu prsluka.
prvo svi pitaju kad ce biti akcija majica kacket prsluk pa kad se organizuje niko nista, ajde izvadite iz dzepa koje kilo kukuruza nemojte sad biti stipse, jer svi znate u kavoj situaciji je forum
Naravno,kad treba nema ih nigde!
 
Nazad
Vrh