Majevica

Стара пословица каже"све што је брзо то је и кусо". Да почну да их штанцују као пивске чепове опет вам не би ваљало. Цена јесте упитна али кад је 577 коштао преко 20000евра који је био нужно зло средњих домаћинстава, а овај опет има 90кс,предњи кардан, предњу хидраулику. Колико би тек ИМТ у таквој опреми коштао, а квалитет к. урац од овце.
 
Vidjeh sad na tiktoku neke slike. Kazu cijena 30-35 hiljada eura. Kazu sve domace jedino je perkinsov motor, zf mjenjac i kararo prednja vuca. Misljenja sam da je cijena prejaka za nesto sto nije ispitano. Za taj novac belarus je po meni bolji izbor.
 
Za 30.000e cu da sedim kuci i da uzivam nekoliko godina da ne radim nista pa cu posle da nastavim isto kao i do sad.. Srafciger tehnologija bez troskova uvoza/izvoda, carina, prevoza i sta sve tu jos dolazi ako bude kostala toliko onda tesko da ce im uspeti koliko god da je domace.. Jedino da drzava uleti sa subvencijom 50% onda ga ima smisla kupovati i testirati..
 
Па немојте тако а "купујемо домаће"? Наравно, шалим се. Да ми је потребан трактор гледао бих да узмем неку марку која је проверена или нешто јефтиније а Мајевица нити је проверена нити јефтинија.
 
Mislim da je danas bolje stan na kredit uzeti umesto traktora i eto svaki mesec prihoda, koliki toliki ali svaki mesec bude.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mislim da je danas bolje stan na kredit uzeti umesto traktora i eto svaki mesec prihoda, koliki toliki ali svaki mesec bude.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Какав приход ако га отплаћујеш на кредит?Колико је сад кв у Лозници,тамо у зградама код Дринске?
 
Ne znam, oko 1000e je bio pre.
I kirije su dobre danas mozda bi ostalo nesto ako i ne posle nekog vremena kad ga isplatis pare se vracaju.
Sa traktorom mora covek da radi da bi se otplacivao, odrzavanje...
Mislim poljoprivreda ovde gubi svaki smisao, ne znam vise u kom pravcu ici a da je ispravno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Декс из ког си ти села овде сте постали популарни сви пчелари имају тау код вас неког колегу где носе кошнице на багрем
 
I nasi idu svuda, ovde kod rodjaka dolaze, ostavljaju konvoje
Vidim da se dobro slazu, kolegijalni su bas.
Ima cova iz Vojvodine sa Rusom 82 i kamionkom, za cas dopadne ovde.
Ja sam iz Zavlake.
Znas mozda kako se zove taj?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Takav nema ili nisi napisao dobro.
Sorry za off u ovoj temi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ови наши иду у Јаребице Добрић и Цикоте другар пчелар хоће да купи плац тамо свиђаму се око јадра
 
Nazad
Vrh