MAIL Ministarstvu poljoprivrede

To ti dode kao kad gluvom pricas a coravom pokazujes. E pa takvi su i ovi.
 
Ljudi,jedna mala tehnička primedba:
Kada šaljete mail na adresu bilo koje državne institucije (example@gov.rs),bilo bi poželjno,da ne kažem obavezno,da se šalje sa mail adrese koju imate kod internet provajdera (SBB,Telekom,Orion,itd.),pa ni tada nije sigurno da će mail biti poslat na željenu adresu,odnosno primljen od strane primaoca.Razlog za ovo su vrlo rigorozni programi za filtriranje e-pošte koje imaju državne institucije,tako da vrlo mali broj poruka poslatih i sa "zvaničnih" mail adresa stigne onom kome su namenjene,a mnoštvo poruka završi kao neželjena pošta.
Ovo pišem iz ličnog iskustva,tj. slao sam mailove Narodnoj banci,katastru i raznim ministarstvima iz različitih razloga,sa Sezampro adrese i vrlo mali broj ih je stigao na odredište.
Takođe,skoro nikom iz ministarstava nije uključena opcija o potvrdi prijema poruke.
I još da dodam,treba izbegavati slanje poruka sa Webmail adresa (Yahoo,Gmail,Hotmail,itd.) jer te poruke imaju minorne šanse da prođu i da budu pročitane.
Pozdrav svima...
 
Poslao sam u polslednje tri godine preko trideset i neku poruku ministarstvu poljoprivrede sa yahoo naloga.Svaki put sam dobio uredan odgovor.
 
Svakako da postoje izuzeci,ali mnogo je veći broj onih kojima nije odgovoreno,ili poruke nisu ni stigle do primalaca.
A,ako su ti adresu stavili na listu sigurnih pošiljalaca,ili dodali u kontakte,onda će ti svaka poruka proći.
 
Nazad
Vrh