M A P - D A P

Problem u celoj prici je sto kad pakuju, uvek se u blizini nadje neka kolicina sitno mlevenog kamena. Onda kad se pakuje ubacuju ultovima u pakericu i ultista se zabuni! Malo malo ubaci kasiku tog mlevenog kamena umesto vestaka. Uvek pomesa gomile. Menjali su ultistu vise puta, ali bez uspeha. Zabuni se covek...:haha:
 
Za Fertil ne znam. Za firmu u mojoj blizini znam da je tako bilo. Nas najveci paor je vratio kompletnu porudzbinu sa vestakom koja je stigla na ime secerne repe 2014 (nigde nije pisalo ko pakuje (tek na dzakovima sa vestakom). Samo su se hvalili kako je Balaruski). Necu reci ime firme, nisu oni krivi. Kriva je drzava sto dozvoljava takvima da posluju. Znaju da ce proci nekaznjeno i bas ih briga.
 
MAP koji sam danas uzeo i razbacao je zaista odlican...Zuckaste granulice koje nemaju prasine uopste,proizvodjac Ruska federacija...Bez zagusivanje i prasine,i grudava!
 
Tako je Peet,ako i nema-naši su ,pa šta!Rusima mogu sve da oprostim.Gde je Rusija,dok dođe đubrivo do nas,normalno je da malo izlapi.
 
Nazad
Vrh