M A P - D A P

kiraj

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
29 Jan 2009
Poruka
9.122
2002 ,sam prvi put kupio MAP ,imao je to što piše na vreći.Posle 4-5 godina smo kupili MAP na crno ,vreće nisu bile egalizovane ,radjena je analiza i opet je bio dobar.Ruski MAP je bio u pitanju.Posle toga nismo radili analize.

aca

Član
Učlanjen(a)
2 Feb 2011
Poruka
1.143
Jedino je Linzer djubrivo tacno,tj. ima to sto pise.Za Map nemam komentar,katastrofa.

Dulkaarpad

Član
Učlanjen(a)
19 Mar 2011
Poruka
2.018
Ako se dobro secam jos jedan nas kolega je radio analizu ruskog MAP-a, i imao je to sto pise...

Učlanjen(a)
9 Dec 2015
Poruka
633
Imam nešto Mapa od jesenas, da li da ga bacim sad pred zavtaranje brazde gde će biti kukuruz ili da ga ostavim do jeseni ..........stručnjaci pomagajte!?

frenk

Član
Učlanjen(a)
14 Mar 2015
Poruka
748
Ja ga sada ne bi bacao, kasno je za map. Njemu treba dosta vremena da se rastvori.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

šandor

Zaslužan član
Učlanjen(a)
30 Avg 2008
Poruka
3.395
Razbacao sam map 12/52 pre nedelju dana , i još ne može da se ore . Da li će da " kalira " ovako što duva vetar i još nije zaorano ?

Učlanjen(a)
21 Avg 2013
Poruka
4.080
Kod nas Mk rasturi Map i stoji im po mesec dana. Ja licno ne ostavljam duze od 5 dana,sta god struka rekla. Da sam u situaciji kao ti,ja bi istanjirao,pa bi orao kad se stvore uslovi

Učlanjen(a)
20 Sep 2011
Poruka
5.965
Ja sam razbacao rusku 3x16 posle toga je pala kisica od 5l rastopio se skroz, vec par dana sija sunce I duva nenormalno, nemam zivaca pa sad zaoravam, ipak su to veliki novci na ovu bedu!

Vrh