• U toku je akcija za naručivanje radnih pantalona koje će imati logo poljoinfo foruma. Akcija traje do do 24.maja 2020. Za dodatne informacije pogledajte sledeći LINK.

Lucerka

Xone

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2013
Poruka
503
Pa ja kolko znam da se podelili na bioprodukt proizvodnju i jos neki bioprodukt, skoro su zatvorili poslovnicu u Nišu ispraznili magacin ljudi napustili, pare nismo videli za seme, uzimali smo robu tako da smo se nekako izvukli. Inace su bili baš dobra firma i lucerku placali tako oko 2,2e a crvenu nesto malo vise.

Xone

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2013
Poruka
503
Pa nikad tako nije bilo, prvo uzmu seme pa kad ga dorade i vide koliko je ispalo onda urade obracun pa ti uplate pare, tako su bar meni radili dok smo saradjivali.

dautovic

Član
Učlanjen(a)
8 Feb 2010
Poruka
141
Ma od te tergovine nema nista onda , danas ne verujem nikom. Mogu svaki dzak da analiziraju u dovoristu koliko hoce ali kad daju pare onda mogu da ga nose .
Ni ja od nikog ne uzimam nista na dodjem ti koliko imam toliko se ispruzim .

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.174
Može ali oni ne praktikuju tako.Konkretno u mom slučaju kod mog otkupljivača robu predaješ krajem avgusta a plaćanje iste realizuje se tokom novembra meseca.

Marko69

Član
Učlanjen(a)
23 Jun 2012
Poruka
1.079
Sta mi preporucujete koju sortu lucerke posejati i sta i koliko od djubriva (vestackog) najbolje primeniti,?

Učlanjen(a)
20 Sep 2011
Poruka
6.675
Ja bi preporucio k-28 al nemam vise ni zrno 😄
Za djubrenje naj bolje analiza da se vidi sta ima a sta fali u zemlji i dobijas tacnu preporuku za formulaciju djubriva.

Vrh