lubenice i dinje

kod nas po trgovinama još je manja cjena a na veliko ti je oko 11ec.
 
Komsija ima 2.5 ha bostana jesenjeg , odlicnog kvaliteta i krupnoce gde bi to i po kojoj ceni bi mogao plasirati....imali zainteresovanih
 
Ja sadim , Lady i Crisby . Malo pogledaj te sorte na netu , meni se sviđa debljina kore i okus.
 
Danas uzeo seme lubenica i dinja
Lubenice Fantasia (50gr) 42€,Vasko(1000 semenki) 46€,Farao(1000 semenki) 47€
Dinje Nevour (500 sem) 27,5€,passport (50 gr) 65€ i uzeo supstrat za probu Planobalt 250l 1800 din,a inace cu raditi rasadu u klasman substratu ts1 fine+podgron h u srazmeri 2/1
 
Od svih hibridnih lubenica sto smo sejali, najzadovoljniji smo bili sa paladinom. Dobra je i fantazija, ali ima bledu koru, pa je kupci izbegavaju izgleda im kao da je bajata.To su lubenica za prodaju na malo, jer ce svaka musterija biti zadovoljna sa njima.
 
Danas uzeo seme lubenica i dinja
Lubenice Fantasia (50gr) 42€,Vasko(1000 semenki) 46€,Farao(1000 semenki) 47€
Dinje Nevour (500 sem) 27,5€,passport (50 gr) 65€ i uzeo supstrat za probu Planobalt 250l 1800 din,a inace cu raditi rasadu u klasman substratu ts1 fine+podgron h u srazmeri 2/1


Zdravo ja sam Miloslav izvinite sto pitam ali bi hteo da mi neko kaze gde mogu nabaviti seme za lubenice i koje je najjbolje. nikad nisam sadio .Hvala
 
Nikola, na koju dubinu stavljas seme u kontejnere? Jesi li probao da naklijavas seme pre sejanja u kontejnere? Ja hocu to prvi put da radim ove godine, inace svake godine direktno sejemo lubenice u zemlju.
 
Nazad
Vrh