LTZ

@niki9298 t40 je traktor legenda i po mnogo stvari se razlikuje od drugih traktora, ima se o njemu što pisati
Ja ne lazem nikada,i sve sto sam napisao je istina.ako sam nesto slagao,neka me neko ispravi,a ne samo da pise prazne price.Ja znam da vozim bataru staru 36godina,ali nemam za bolje i zadovoljan sam sa njim,pogotovo sto se istice od svakog traktora te snage.Kao prvo ni ja ga nisam voleo,kao klinac kada dodje komsija sa rakovicom,kada se vuce kukuruz,ja sam uvek sedao u rakovicu,i zezao brata sto se pali na ruznog rusa,ali kako su godine odmicale i kako sam video sta sve moze,misljenje se promenilo,i zavoleo sam tog ruznog rusa,i sada mi vise nije ruzan,cak naprotiv..ne bi ga nikada menjao ni za jedan imt,imr itd...Jer je on svoje poverenje opravdao.

- - - - - - - - - -

I potrosnja goriva je priblizna tenkovskoj :D

Blago tebi za tvoje znanje..da ne bude da ja lazem,neka se ukljuci jos neko ko ga ima,pa neka kaze njegovu potrosnju..Mnogo manja od svakog imt-a te snage i ako je dw i ako je tezi,tako ne pisi nesto sto ne znas..
 
Pre bih rekao da ti ne znas,trosi i taj traktor kao i svaki drugi nebrini.
Ti i dalje lupetas i tvrdis neku praznu pricu bez veze.Mani se tolikog hvaljenja t40 taj traktor nista nije posebno.
 
Ja ne lazem nikada,i sve sto sam napisao je istina.ako sam nesto slagao,neka me neko ispravi,a ne samo da pise prazne price.Ja znam da vozim bataru staru 36godina,ali nemam za bolje i zadovoljan sam sa njim,pogotovo sto se istice od svakog traktora te snage.Kao prvo ni ja ga nisam voleo,kao klinac kada dodje komsija sa rakovicom,kada se vuce kukuruz,ja sam uvek sedao u rakovicu,i zezao brata sto se pali na ruznog rusa,ali kako su godine odmicale i kako sam video sta sve moze,misljenje se promenilo,i zavoleo sam tog ruznog rusa,i sada mi vise nije ruzan,cak naprotiv..ne bi ga nikada menjao ni za jedan imt,imr itd...Jer je on svoje poverenje opravdao.

- - - - - - - - - -



Blago tebi za tvoje znanje..da ne bude da ja lazem,neka se ukljuci jos neko ko ga ima,pa neka kaze njegovu potrosnju..Mnogo manja od svakog imt-a te snage i ako je dw i ako je tezi,tako ne pisi nesto sto ne znas..

Drugar sa kojim saradjujem u poljoprivredi ga ima, radimo zajedno godinama. Tako da znam o cemu pisem, u oranju je trosio vise nego moj MTZ80 o snazi ne bih da polemisem...
 
imam imt 558 i t40. t40 može da napravi puno više posla sa osjetno manje goriva u teškim uvjetima 558 ne vrjedi ništa dok t40 odradi zadatak.
 
Neznam sto tolko hvalite t40 ............on uopste malo ne trosi a u oranju sparm 558 nema sta da trazi 558 vuce 2X30 lagano a t40 jedva 2X25...................
 
svaki seljak hvali svoj traktor (narocito ako ga misli prodavati). Ružno je i pljuvati po tuđim traktorima. Svi traktori spomenuti u ovoj temi su uglavnom sirovna za reciklažu. Ja sam isprobao dosta takvih traktora i pronašao sebe u Ruskim traktorima, meni odgovaraju i smatram da su štedljivi i ekonomicni. Meni odgovaraju Ruski traktori prihvatio sam njihove mane ali i znatne prednosti
 
Neznam sto tolko hvalite t40 ............on uopste malo ne trosi a u oranju sparm 558 nema sta da trazi 558 vuce 2X30 lagano a t40 jedva 2X25...................

Plug 2x25 kod mene vuku, fergusoni,vladimirci i ja ga vucem sa zetorom2511, tako da ova tvoja teorija da T-40 jedva vuce 2x25 pada u vodu.
558 ne moze da se poredi sa T-40, zato sto 558 u oranju pored T-40 nema sta da trazi, jedino sto ne volim kod T-40 je potrosnja goriva koja nije mala u pravom dubokom oranju...
 
izgleda da moj t40 nije ispravan, troši dosta manje od 558 dok recimo noviji zapadni traktori troše i preko 35 litara po hektaru moj t40 isti posao odradi sa 10-15 litara a 558 15-20
 
Nazad
Vrh