LTZ

menjam lamelu na ltz60 pa me interesuje dali je ista kao na t40,jer sam zvao coveka za lamelu i reko mi da nije ista,inace sam lamelu otkinuo na pola zato nije htelo kvacilo da odvajaSa ovakvom lamelom sam dovezo iz sume 6m drva,a jutros sam ga odvezo kod majstora.
 
Poslednja izmena:
E da su delovi kvalitetni kao sto su bili nekada pre 30 god i fabricki i rezervni. Nazalost danas ih radi uglavnom mala privreda pa me vise nista ne iznenadjuje.
 
Po nekad me je zao da zamenim deo jer znam da stavljam jos gori ali po nekad nema druge.... Recimo na Vladimirca sam uradio razvodnik hidraulike i kod njega su bile metalne one caure a one nove sto sam dobio plasticne.... E tu sam ja iskombinovao,one metalne caure sam ostavio a stavio samo nove gumice i sa curenjem sam zavrsio... :osmeh:
 
Dali netko zna gdje ima za kupiti ovaj dio sa slike. Može i rabljeno. Samo da nije skupo. LTZ 55A 2000-tita godina.
5opm.jpg
[/URL][/IMG]
 
@tpetrac- meni ti planetari izgledaju kao na T-40 sto su, meni je pukla "solja" u kojima se oni nalaze, tako da ja trazim to ako neko ima da proda, naravno moze i polovno.
 
Neko je postavljao br telefona nekoga ko prodaje polovne delove za LTZ. Mislim da je u Curugu. Inace do pre 3 godine sam saradjivao sa Bengin Dobrinkom koji je drzao polovne delove za LTZ i VTZ. Fantastican covek za saradnju. Delovi odlicni, cene povoljne. Ali je posao prekinuo zbog zdravstvenih problema.
 
izvinite za off !
ali koji dvobrazni plug bi ste mi preporucili za t-40 ( sa prednjom vucom ) ?
radim 6 ha svoje zemlje i jos po neki usluzno ( suncokret,kukuruz i psenica su zastupljeni )
lomim se iozmedju imt 756 i imt 757 !
hvala
 
Da se nadovezem na Zoranovu poruku, koji bi ste preporucili za T-40 bez prednje vuce? Ja sam takodje zagledao 756, ali se bojim da ce se muciti sa njim.
 
T-40 dez prednje da se muci sa 756???? :sta: Pa IMT 533 vuce 755 kod nas a uglavnom svi T-40 vuku Leminde,pa ti vidi.. Po mom nekom misljenju Lemind se bar 10 puta teze vuce od tog 756...
 
756 je igracka za njega....757 vuce u kojoj hoces zemlji i kada hoces....a,t40 bez dw je u klasi sa rakovicom,pa vidi,koji plug vuce rakovica kod tebe taj ti uzmi za njega...
 
Ovih dana bi trebao da idem da gledam jedan T-40as.... Od prvog vlasnika sa pravih 300 i nesto kusur radnih sati... Zvao sam vlasnika telefonom i pitao za cenu.. Ceni ga 5000e!!!!!!!!!! Ali kaze da nije fiksno... Moj cale je bio u prolazu i svratio je i pogledao traktor,kaze da je u neverovatnom stanju kako je ocuvan,prasine na njega koliko volis,samo je ponekad paljen kad se vlasnik vrati iz inostranstva... Sve je prvo na njemu,gume i sve ostalo... Kompletan je ima tegove,nastavak kardana,tegove na felnama,topling,poteznicu sve sve sve.... Moj cale nije mogao da ga upali da vidi kako radi (nema akumulatore ili su skinuti) zena koja je kod kuce to nezna...Ali vizuelno kaze da je ostao zatecen kao nov je.... Trebalo bi da idem i ja ovih dana da ga pogledam... Znam da je cena malo jaca,ali ako je sve tako kao sta vlasnik kaze i kao sto je video moj cale i traktor stvarno ima samo 300 nesto radnih sati,sta mislite koliko vredi???? Koja je plafn cena za njega???? 5000e ne planiram da ga platim ali sta mislite jer vredi 4500 ili 4000e??? :sta:
 
Pa koji ce ti djavo jedino ako prodas belarusa pa da dodje na njegovo mesto:haha:druze neke stvari mi nisu jasne kazes da radis nekih 50 60kj ako se ne varam imas belarusa 820,rakovicu 65 i vladimirca sad jos t40?Da cujem to me zivo zanima???
 
Ovih dana bi trebao da idem da gledam jedan T-40as.... Od prvog vlasnika sa pravih 300 i nesto kusur radnih sati... Zvao sam vlasnika telefonom i pitao za cenu.. Ceni ga 5000e!!!!!!!!!! Ali kaze da nije fiksno... Moj cale je bio u prolazu i svratio je i pogledao traktor,kaze da je u neverovatnom stanju kako je ocuvan,prasine na njega koliko volis,samo je ponekad paljen kad se vlasnik vrati iz inostranstva... Sve je prvo na njemu,gume i sve ostalo... Kompletan je ima tegove,nastavak kardana,tegove na felnama,topling,poteznicu sve sve sve.... Moj cale nije mogao da ga upali da vidi kako radi (nema akumulatore ili su skinuti) zena koja je kod kuce to nezna...Ali vizuelno kaze da je ostao zatecen kao nov je.... Trebalo bi da idem i ja ovih dana da ga pogledam... Znam da je cena malo jaca,ali ako je sve tako kao sta vlasnik kaze i kao sto je video moj cale i traktor stvarno ima samo 300 nesto radnih sati,sta mislite koliko vredi???? Koja je plafn cena za njega???? 5000e ne planiram da ga platim ali sta mislite jer vredi 4500 ili 4000e??? :sta:
4000 vredi ako je sve tako,mozda i neki evro vise....
 
Pa koji ce ti djavo jedino ako prodas belarusa pa da dodje na njegovo mesto:haha:druze neke stvari mi nisu jasne kazes da radis nekih 50 60kj ako se ne varam imas belarusa 820,rakovicu 65 i vladimirca sad jos t40?Da cujem to me zivo zanima???

Ma veliko je dvoriste nece da se potuku... :ppozdrav: Imam 4 traktora.. Belarusa,Rakovicu,539 i Vladimirca...

- - - - - - - - - -

Niki- Pa kaze moj cale da je stvarno izuzetak kako je ocuvan.... Meni stvarno nije jasno da tolike godine a on nema ni 400 radnih sati... Stvarno ga uzeli za ukras....
 
Nazad
Vrh