LJubitelji tomosa , apn i drugi modeli

Па само пренос промените ланац и два ланчаника.
 
Pa da to žu rešiti,ne sekiram se za to,nego ovde kod nas u Alibunaru več par g nisu ni hteli da čuju da registruju na žute.
 
Burazer trguje bajsevima, ima svoj koji vozi duze vreme, najjaci moguc motor na njemu 1,5kw, mislim laganija osoba sa njim po ravnom moze do 60km/h.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zeza me apn-6. Trokira kad mu se da vise od pola gasa,a kad se ugreje ide na jako malom gasu,cim malo povecam gas on se gasi.
Cistio sam karburator i nisam dobio nista. Verujem da je do paljenja. Da li je bolje ugraditi el.paljenje ili ostati na klasicnom platinskom?
 
Погледај да нису попустили шрафови који држе паљење то се мени десило.А погледај у карбуратору клип кроз који пролази сајла гаса хоће да се поједе иглица и клип.
 
Probacu sve sto preporucujete. Nego me interesuje da li se išta dobije el.paljenjem ili je bolje popraviti staro (zameniti bombonu,platine i kondenzator?
 
Колико знам има ту преправки и кошта то...Ја сам задовољан и стандардним паљењем кад се све наштелује како треба.
 
Radi Apenac super sa kasičnim paljenjem, nema potrebe za elektronikom. Kod par njivskih Apenaca sam imao problem da je usled prašine i malo masnoće na bregu magneta radi lakšeg klizanja fibera od platina, breg stradao pa motor nije hteo da ide. Proveri i to i sve ovo što su kolege navele. Dešava se da bude zapušen kanal do centralne dizne a dešava se i da je telo karburatora potrošeno pa se i nov šiber klima u njemu.
 
Odlicni saveti. Svaka cast svima.
Jos nesto,gde nabavljate kvalitetne delove?
Da li ima da se kupi kompletan nov karburator?
I sto se tice paljenja,da li jos ima da se nadje Iskra ili Bosch?
 
Mene ubija curenje na onoj cevčici dole za preliv na karburatoru. Stavio nov plovak, sve isto. Izludeh, nikako da ga odnesem kod majstora,
 
Po meni dellorto karb je mama.
Kod mene je na apn 6s fabricki.
Sa bingom ide malo bolje ali dellorto malo manje trosi i lepse radi.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Odlicni saveti. Svaka cast svima.
Jos nesto,gde nabavljate kvalitetne delove?
Da li ima da se kupi kompletan nov karburator?
I sto se tice paljenja,da li jos ima da se nadje Iskra ili Bosch?
Moto bike Kać, najjači su sa delovima i imaju online shop gde se vidi da li uopšte imaju nešto na stanju. Ja sa njima sarađujem od kad sam kupio prvog Apenca, bukvalno od 2000. godine. Karburator ima kineski kopija Binga a bilo je i originala. Iskra paljenje ima novo da se kupi.
 
Nazad
Vrh