Letovanje 2024

Pretrpano,previse ljudi,jedino lepo zvuci kad se hvalis gde si bio! :ppozdrav:
Bio sam dva puta devedesetih 8-)
Pa i nije neka gužva.
Ima baš dosta naših ,ali da je pretrpano nije. Barcelona je puna turista i vredi videti raznoliki narod ,jer ovde ima svega. Iznenadilo me sto sam video i dosta autobusa sa nasim tablicama po Barceloni.
 
Ja bio u ljoretu 2010 na apsolventskoj ekskuriziji, isli tri puta do barse. "Kupao" se u maju bilo ledeno....
Ima nasih tablica realno svuda..
 
Само мајорка,ал што даље од Палма де Мајорке, друга страна острва још боље,мање гужве. Некретнине су јефтине,ко хоће у тако нешто да инвестира није лоша опција. Мало је проблем у почетку око папира ал после је све прилично једноставно.
 
Nije valda i u Kan Pastilji krkljanac?
Nekako mi to mesto deluje lepo,a mož i busom do grada,na kafu sa Nadalom! :)
 
Није ван сезоне,у сезони Палма де Мајорка и шире подручије ври од Немаца и Енглеза,такву некултуру и понашање тешко ко може да замисли. Остали део острва је мирнији доста,а тамо је катастрофа. Пред крај сезоне сви нижеразедни клубови аматерски и полуаматерски из Немачке,Аустрије Француске иду тамо на "припреме".То је тек шоу.
 
Колика су енглези стока доказује да се чак и људи који живе од туризма дижу на протесте да им енглези и британци не долазе. И у праву су тотално, таква стока без културе се тешко рађа.
 
Sve isto samo 2012.. xD
A od Barse trajektom do Rima?
Mi nismo, isli busem iz ns celu noc do italije, tamo bili ceo dan u veneciji, celu noc putovali do spanije. Bili 7 dana u ljoretu i isli cesto za barsu. Prelep grad. U povratku obilak Nice i Kana, celu noc putovanje i posle ceo dan slobodno u italiji u milanu. Uvece polazak za ns. To je tad kostalo nekih 400 evra sve....
Sve u svemu jedno lepo iskustvo.
 
Колика су енглези стока доказује да се чак и људи који живе од туризма дижу на протесте да им енглези и британци не долазе. И у праву су тотално, таква стока без културе се тешко рађа.
Ево имаш прилике ових дана да их упознаш док траје Егзит. Ово што сам данас видео у НС то је стока, марва ма то је блага реч. Какве су ту све сподобе дошле на оргијање, шмркање, фиксање и ко зна какве све баханалије. Већина не види беле кобиле док иде улицом, а има и оних који су као курчевити али само док не изађеш из возила,а онда бежанија.
 
To znam za exit u ns, studirao sam u ns i kad idem na ispit preko leta sa busem cetvorkom oni leze i bauljaju drilogirani i pijani. Uvek su mi bili odvratni...
 
Mi nismo, isli busem iz ns celu noc do italije, tamo bili ceo dan u veneciji, celu noc putovali do spanije. Bili 7 dana u ljoretu i isli cesto za barsu. Prelep grad. U povratku obilak Nice i Kana, celu noc putovanje i posle ceo dan slobodno u italiji u milanu. Uvece polazak za ns. To je tad kostalo nekih 400 evra sve....
Sve u svemu jedno lepo iskustvo.
Nama je oko 500e kostalo, bus direkt do Nice, obisli Kan i prespavali u Nici. Sutradan malo po Nici pa busem u Ljoret tamo bili 3 dana i obilazili Barsu i jos neke blize destinacije. Onda trajekt do Rima, snesteni u predgradju na moru, tu 3 dana i onda bus do kuce uz pauzu i obilazak u Veneciji.
 
Nazad
Vrh