Letovanje 2022😀

Ako nas ne zatvore ili ne bude nekih izivljavanja sa zelenim/zutim/crvenim kartonima moglo bi da se skokne do halkidikija... Videcemo kako se odvija situacija, nista ne rezervisemo rano je jos..
 
Di je rano,hteli pre mesec dana jos da zakazemo gde smo bili ove god kad ono popunjeno jul i august

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ako moze pcr ondak grcka, halkidiki negde,
U suprotnom verovatno crna gora, cenim da nece toliko zatezati
 
Di je rano,hteli pre mesec dana jos da zakazemo gde smo bili ove god kad ono popunjeno jul i august

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Znam ali sta ako nas i dalje budu zajebavali i zabranjivali oko virusa pa onda natezanje za povrat para i sl..

A i nekako mi draze da nista ne planiram, ukaze se prilika, odluci se bukvalno u trenutku i ide se, nadje se smestaj prilicno jeftino jer kad soba bleji prazna nerezervisana onda se dobije i jeftinije, bolje ista nego da i dalje stoji prazna.. Ako bude nesto super ako ne nista sta da se radi..
 
Slazem se, bolje last minute, ovako imam neku obavezu da do tog datuma pozavrsavam sve i to mi stvara nervozu, mislim da je cak cenovno priblizno i jedno i drugo
 
ove godine bili u Gricku Olipik regilja , ako može i sledeće godina isto, ako puste nas , ima tu neko kolega ide kombiljem ( ili autom )pa to koristi kao kamper ?
 
Znam ali sta ako nas i dalje budu zajebavali i zabranjivali oko virusa pa onda natezanje za povrat para i sl..

A i nekako mi draze da nista ne planiram, ukaze se prilika, odluci se bukvalno u trenutku i ide se, nadje se smestaj prilicno jeftino jer kad soba bleji prazna nerezervisana onda se dobije i jeftinije, bolje ista nego da i dalje stoji prazna.. Ako bude nesto super ako ne nista sta da se radi..
Last minut planiram na hurgadu posto neznam kad ce prolecni raspust a cerkica zavrsava osnovnu kao djak generacije(valjda),a za leto problem sa last minut posto necu da pesacim 1km do plaze. Uvek trazimo smestaj na plazi i ne u centru

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Last minut planiram na hurgadu posto neznam kad ce prolecni raspust a cerkica zavrsava osnovnu kao djak generacije(valjda),a za leto problem sa last minut posto necu da pesacim 1km do plaze. Uvek trazimo smestaj na plazi i ne u centru

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Nije strasno i da ne bude djak generacije u osnovnoj, bice posle u srednjoj.. Ne pitaj kako znam.. :p ;)

Slazem se, bolje last minute, ovako imam neku obavezu da do tog datuma pozavrsavam sve i to mi stvara nervozu, mislim da je cak cenovno priblizno i jedno i drugo
Ja sam jednom isao na last minute bruka koliko jeftino sramota me da kazem.. Ali to je bila jedna situacija, pokusavali smo opet i nismo tako dobro prolazili ali da su priblizni first i last minute jesu.. Za last se mozes i cenkati ako hoces jer tu ako ne prodaju mozda budu u minusu za tu sobu/apartman, a kad je first onda je cena to koja je i ima vremena za njih da daju dodatni popust kasnije.
 
Iskreno ja je odgovarao od toga ali kako opstina krenula da nagradjuje djaka generacije sa laptopom ona ne odustaje

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ma samo nek roka, skola joj sigurno nece smetati moze samo da koristi. Ako bude i dalje dobar djak uvek ce imati stipendije i u srednjoj i na fakultetu i onda skolovanje nije toliko skupo. Nije lako ali kad se zavrsi dobar je osecaj, imas sire vidike i vece mogucnosti. Niko ti ne brani da se vratis kuci da radis poljoprivredu, ali zato imas i opciju da zivis u stanu od svoje plate i ne mucis se previse.. E sad to u Srbiji moze tako sa nekim skolama i fakultetima, sa nekim ti je dzabe i djak i student generacije kad nema posla u toj oblasti..
 
Može i dalje.
Nemoj Marmaris,ubi me :osmeh: brdo.
Mesto psakoudiya, blizu nikitija, malo I mirno, nema bog zna šta, par prodavnica i par taverni, ali brzo se stigne do bilo koje od najlepših plaži na sitoniji.. Kucaj vila aleksandra, pa onda od nje kad kreneš kontra od nikitija ima dosta kuća koje su sve na plaži, bukvalno sa terase ideš u more, čisto je, toplo je more..
Ja sam išao preko agencije pa nisam mogao puno da biram, a sad znam kako bih, nego išlo nas je više, sa malim decama, ko bi tu išao na blef, last minut ili šta već, dok ti svima udovoljiš zahteve možeš da osediš
 
Nazad
Vrh