Letovanje 2022😀

Ja sam naso ovih dodatnih 5 dana po 70e za dvoje. Pre par meseci sam platio 53e dan
Trenutno sam u Neos Marmarasu, "na bum". Prvih pet noći 40 evra/noć za dvoje, pa tri noći u istom objektu samo drugi studio 45 evra/noć i 55 evra/noć još tri noći u Paradisu(praktično predgrađe Marmarasa).
 
@omoljicanin ja idem 17. za Leptokariu jel istina da ima kamenje drug mi juce pise tamo je? ja sam bio predprosle i bilo je extra

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
@omoljicanin ja idem 17. za Leptokariu jel istina da ima kamenje drug mi juce pise tamo je? ja sam bio predprosle i bilo je extra

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Da da ima kamenja i to krupnog kad ulazis u vodu a to me strasno jedi posto sam ja Banacanin (salu na stranu) pa zbog toga idem u Nai Pori tamo je pesak imam dete od 4 i za nju je raj na pesku a plicak skoro 100 m.
 
mi kad smo bili nije ga bilo,ma da Nai Pori ima extra plazu a nije ni daleko da se ode.. pa ja imam klince 7 i 5 god za njih ce to biti problem kad ulaze u vodu..

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Bio sam u leptokariji pre neku godinu i nije mi se svidelo generalno, krupno kamenje na ulazu u vodu , skliznes ko od sale i talasi bili mali veci, zatim nemaju setaliste ko u paraliji, nego i kola prolaze tim putem pa se stalno sklanjas
 
Da da ima kamenja i to krupnog kad ulazis u vodu a to me strasno jedi posto sam ja Banacanin (salu na stranu) pa zbog toga idem u Nai Pori tamo je pesak imam dete od 4 i za nju je raj na pesku a plicak skoro 100 m.
Nego su kafice nagurali na plazu sa lezaljkama i suncobranima. Ranije je bilo mesta za fudbal, odbojku i sve sto pozelis, sada je vec smanjena povrsina plaze za igru.
 
ma sta me briga idem uzmem lezaljke pijem pice i gledam ribice dok se zena maje sa decom

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
https://postimg.cc/YLNXkqT7]
IMG-20220803-103913.jpg
[/url]best image hosting[/url]
Dal da krecem u putesestviju ili na bazen
 
Nazad
Vrh