Letovanje 2022😀

kod mene siptari kad bili prosle zime za kukuruz kazu mi dodji u Albaniu na more ima da se provedes extra za male pare .. znam ljude sto idu svake godine i kazu da im je prelepo,ja nikako da se prevarim jos uvek

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
kod mene siptari kad bili prosle zime za kukuruz kazu mi dodji u Albaniu na more ima da se provedes extra za male pare .. znam ljude sto idu svake godine i kazu da im je prelepo,ja nikako da se prevarim jos uvek

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Isli i odavde kazu ekstra.Ja ne planiram u narednim godinama.Samo Gr ili Tr
 
Glavna prednost Albanije su presmešne cene, koje iako su kao i svuda porasle, opet su za naš džep pristupačne samo tako. Baš mi je tazbina tamo išla, kad su mi pričali cene ovako u kafiću, poslastičarnicama, restoranima i marketima pa ono je presmešno.

Ja nakon Crne Gore sve do sada i Neuma prošle godine, razmišljam baš Grčku ili Tursku. Brat mi godinama ide na Halkidiki, manje poznata mesta sa malim plažama i zaista je prelepo.

Najviše utisaka lično imam iz Crne Gore, pogotovo iz zaliva. Najduže letovao u Tivtu, ali brate mili smeta mi ona zalivska, neprotočna prljava voda. Svake godine sam kačio neki stomačni virus. U Kotoru još crnje.
Letovao u Bečićima, to je sad maltene postala produžena ruka Budve tako da i to otapada, ne želim to. Sutomore, Čanj ma kakvi, kamenjar noge da polomiš. Zadnji put sam bio u Ulcinju, odnosno u mestu Donji Štoj i ono je definitivno najlepše primorje u Crnoj Gori ubedljivo, jedino je ljudi bilo da je to strašno nešto.
 
Ja nemam averziju prema albaniji, ne mešam ih sa šiptarima, al nije vreme ni mesto za to...
Bog je dao grcima što nije nikom na svetu.. Al ne bežim ni od crne gore, tako da godinama unazad sa decom i ženom idem u gr na 10 dana, a samo sa ženom u cg 4 dana, i to mi je super varijanta...
Ove godine žena trudna do zuba tako da od mora nema ništa...
https://postimg.cc/N96Tft8S][/url]
Al nije ni na dunavu loše... Jedne nedelje odvedem decu u čortanovce, jedne na štrand, par dana na bazen inđijski i tako u krug.... I opet lepo...
 
A stvarno i jeste tako, što kažeš maltene sve autoput, najlakše se stigne.

Kad se setim ja samo prošle godine do Neuma, 540km čiste magistrale, oči mi ispale. Klaj klaj uzbrdo-nizbrdo.

Što se tiče spomenute Albanije, tazbina je letovala u mestu Ksamil, ali to vam je maltene krajnji jug Albanije naspram Krfa. Nikakvih problema nisu imali, pričali normalno niko ih popreko pogledao nije. Mislim da je u tom delu južnom Albanije i dosta hrišćana pa oni generalno veze s vezom nemaju sa Albancima kakve mi zamišljamo.
 
Negde sam citao da su albanci vecinski katolici

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nasao sam app u nekoj selendri na brdu.Nema setalista,prodavnica i sl😃Tako da uvece leskarim samo😃
https://postimages.org/]
2022-05-24.jpg
[/URL][/url]
 
Ja se neplanirao vratio iz CG zenu sam ostavio u Dubrovniku.Obisao skoro celu Boku.Voda ledena bila neka bura,ljudi nema nesto preterano..Najskuplji Tivat najeftinije je logicno u Igalu,tamo kao da je vreme stalo u kasnim 80-im.Tivat vise nije za one koji hoce jeftino,sve na visokoj nozi I puno stranaca.

Ko kao ja voli divlje plaze,zaliv je I dalje br1.
 
Kasa se vec povela prica o CG, jel bio neko u Dobrim Vodama? Kakve su cene, plaza?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Druže ja bio prošle godine... Bila je ogromna gužva, bukvalo nisi imao mesta na plaži za peškir... Plaža i nije nešto, mala... Cene kao i u drugim mestima u Cg... Bio sam 2 dana u toj gužvi i posle toga sam išao 5-6 dana u Ulcinj, mogu ti reći da je bilo odlično... Plaža ogromna, peskovita, nema gužve, za klince milina... Ne bi ti preporučio...
 
Znaci da trazim drugo mesto
Mada za prvi odlazak na more nece biti lose

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kako god hoćeš.... Ja ne bi išao, ali.. prošla godina nije merodavna, pustili su sve, i vakcinisane i ne vakcinisane... Možda ove godine bude ok...
 
Nazad
Vrh