Letovanje 2019

da,i ja sam primetio da je oskudacija tamo u "Njemačke",neke nemaju novaca pa kupe samo pola kupaceg kostima a neke nemaju ni za toliko pa moraju da šetaju golišave :haha:
 
Bogami ti si daleko otisao na odmor :)),posto je avio karta Germany-Thailand ?.
I sto ti se nije svidelo ako smem pitati :)?.
 
Dve povratne 937€+ 40€ za prtljag.A zemlja i kultuta su mnogo cudni bar za nas matore, da nisam isao sina da vidim nikada ne bih krenuo, druga klima, druga nacija.Doduse ima dosta stranaca ali mahom odvratnih Engleza.Hrana im je ocajna.Ali sa cenama su ok.

Sin jebtamo vec par godina i kaze da nece nazad, mada ga ja teram da ide u Ameriku da i to cudo vidim :haha:

Sve u svemu, za mladd ljude je ok, ali za nas matore nikako, dobijao sam 300$ za zenu od nekog malog zutaca :haha: a i sasvim im je normalno da ti pridju na ulici i nude se za 20$ i muski i zenski, a ima i bata koji lice na seke :sjasi:
 
Nekako sam ocekivao ovo zadnje,imam prijatelje iz Tajlanda na facebook,i napricali mi stvari koji ni ja nisam mogao verovati,strasno.Pa evo sinoc na fb takodje bas gledao neki klip koji je podelio jedan od njih,neki restoran gde se ruca i neki mladi momci u suknjama su kao konobari,a plus ovi dovode decu tu da rucaju ,dno jeb.. dna ,i svi se smeju ,svima smesno.Uopste mi nije jasno to.
Inace karte skupe,sto je mnogo,mnogo je.Za prvu klasu pretpostavljam taman da prodas lanac zemlje i bude dosta xd...
 
Mnogo je slobodna zemlja,recimo u Pataji ispred svakog lokala stoji neka domacica kao iz filmova za odrasle i zovete da svratis.Isto tako ima dosta zena i devojaka po ulici koje stoje i cekaju.A prilaze bez ikakve sramote :osmeh: ne mozes da prosetas a da ti neka ne prodke i nudi se.
 
Veliki Backi kanal,kod Sombora
Najleosi deo kanala
c6eeadc264ec3186f47dafb4b692c488.jpg
2ca74818cedf4001c4db88c9bbbacbc1.jpg
3663bd3c4b331d270fb120fc9ea875a4.jpg
d3336900ea7f6596f2042d042d34b6b6.jpg
59938826970d2afd3c65ea5e32bf0078.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh