Letovanje 2019

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.988
Bio sam u Grčkoj više puta,al ove godine prvi put na godišnjem....mislim da neko vreme neću ići u crnu goru,bez obzira Jadran je Jadran ali sviđa mi se promena...lepe su plaže i priroda, izuzetno se lako sada stiže do grčke i brzo...

Lord Ogy

Član
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
2.259

Malo Vourvourou malo Porto Karas , ove godine ,more toplo. Mitas hlada mada juce probao neko Nimpha pivo u Neos Marmarasu odlicno je.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MarkoSreta

Član
Učlanjen(a)
25 Maj 2011
Poruka
1.302
Lord Ogy; Malo Vourvourou malo Porto Karas je napisao(la):
Ja sam ga probao pre neki dan ..iskreno onako..nešto mi je slatko..
30.jula sam prošao prvi put novom deonicom puta do preševa,izgleda neverovatno,stvarno kao da nije u Srbiji..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk

IMT577dv

Član
Učlanjen(a)
19 Nov 2012
Poruka
2.638
Ja se vratio juce iz Nei Porija. Zadovoljan sam, poprilicno dobro mesto sto se tice plaze, setalista i prijatno je za odmor. Osim vikenda kad je bilo dosta Grka vikendasa guzve i nije bilo. Ja preferiram beach barove, jer me iskreno mrzi da vucem suncobrane, male lezaljke uz obavezne decije stvari koje moram kofice, misice, gume itd :osmeh: Mesta u istim beach barovima je bilo koliko hoces. Skoro svaki ima tus i kabinu za presvlacenje, more je lepo toplo mada je bilo malo trave nakon jednog dana sa vetrom i talasima. Moja jedina zamerka premalo kontejnera u celom mestu i korpi za otpatke na setalistu.

A novi autoput generalno stvarno dobro izgleda, videcemo vremenom kvalitet izrade. I dosta bi se brzo stiglo da nema granica. Sad su jos malo losije tacke po meni delovi loseg autoputa tj rupa i neravnina na par mesta u MKD (mada je preticajna uglavnom OK) i ona magistrala do Soluna. A iskreno mi nije jasno sto Grci ne odrade autoput od granice do Soluna, kad je stvarno prometan taj deo puta.

Lord Ogy

Član
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
2.259
Danas u obilasku vinarije u Porto Carrasu zabelezeno

Masine za rad u vinogradu, maslinjaku nekada a verujem da ih ima sigurno i sada koje su u funkciji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ratatatui

Član
Učlanjen(a)
30 Mar 2018
Poruka
1.519
Теби је прва асоцијација мора топлес и меснате швабице:haha:

Vrh