Letovanje 2019

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.463
nadji neku plazu gde setaju bez toplesa,vise volim da gledam mlade zene nesvidja mi se pogled na tvoje nokte :ppozdrav:

Učlanjen(a)
5 Nov 2009
Poruka
6.619

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.086
Baca kad se vrćeš, ako okasnis zetve soje teško da će biti, pojavile se gusenice za par dana dejstvujem.

markokg1982

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
2.889
Ne kvari mu zabavu. A i vidis da samo wendy napadaju :)

Sitonija je odlican izbor. Imas i golotinje tamo, pogotovo u predsezoni. Najvise na Dukinoj plazi, a ima ih i na izdvojenom delu orange plaze tj kavourotripes. Skidale topless tu pored mene, pa me zena samo merka da li gledam ili ne :cool:

Učlanjen(a)
5 Nov 2009
Poruka
6.619
Ne kvari mu zabavu. A i vidis da samo wendy napadaju :)

Sitonija je odlican izbor. Imas i golotinje tamo, pogotovo u predsezoni. Najvise na Dukinoj plazi, a ima ih i na izdvojenom delu orange plaze tj kavourotripes. Skidale topless tu pored mene, pa me zena samo merka da li gledam ili ne :cool:
Nisam 2 godine isao na tu stranu zbog malog klinca i prilaza plazama.Idem na koviu, kalogriju, lagomandru, karidi, favu, ormos panagias.
U Vurvuru sam smesten

tesla

Član
Učlanjen(a)
29 Maj 2011
Poruka
2.369
Na Sitoniji, najlepše plaže po meni, Platanici, Armenistis, Orange... Imaju inače plavu zastavu.

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.463
Gde su slike sa mora,valjda je neko od clanova turio ispucane pete u slanu vodu?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Vrh