Letovanje 2017

Radoslav78z, ja sam ovo leto bio u Asprovalti, mesto idealno za porodice sa decom. Plaza je velika, peskovita, nije guzva ( bio sam u drugoj polovini jula), mesto nije vasariste i uglavnom gde god da si smesten plaza ti je na najvise 5 minuta peske.
Ukusi su razliciti, sve je istina sto si napisao, po meni ima jedna sitnica koja se meni nije svidela a to je da stalno ima talasa, to je zato sto ima direktan uticaj otvorenog mora. Ja kad sam bio malo malo blizu obale cca 300-500 metara dolaze delfini. Neznam ali mene Asprovalta nije odusevila.
.....neko voli crnke, neko plavuse, neko ridje.........nastavak znate :ppozdrav:
 
Ja putujem u subotu u Pefkohori. Nadam se da nece biti preterane guzve posto je vec kraj avgusta. Prvi put idemo I ja I zena tamo. Drug I njegova zena bili pre par godina. Kakve su preporuke za neke restorane, taverne, markete, plaze ?? Jel ima nesto da se obidje ?? Planiramo mozda da odemo kolima do Sitonije na izlet na neku lepu plazu.

Odmor će biti onakav kako ga osmisliš i sprovedeš. Ako sa porodicom napraviš lepu atmosferu i u lavoru možeš odlično da se provedeš. Ne treba dozvoliti da bilo šta utiče na lep osećaj odmora... jer ćeš pamtiti letovanje po ružnim osećanjima... onda si džaba krečio...
Ja bih najviše voleo da odem negde gde se ne čuje naš jezik i gde nema bahatih i glasnih sugrađana jer me to podseća na domovinu... samo grčki jezik i muzika... i ćipura....
 
Ja putujem u subotu u Pefkohori. Nadam se da nece biti preterane guzve posto je vec kraj avgusta. Prvi put idemo I ja I zena tamo. Drug I njegova zena bili pre par godina. Kakve su preporuke za neke restorane, taverne, markete, plaze ?? Jel ima nesto da se obidje ?? Planiramo mozda da odemo kolima do Sitonije na izlet na neku lepu plazu.

Picerija Capri u Pefkohoriju i restorančići u starom delu Pefa. Otidjite do plaže Xenia, to je mesto Paliuri, nekih 10.tak km južnije. Odlična plaža. Mislim da je Sitonija prilično km za izlet. Ali kako se kome svidja.
 
Rekose mi da ima neki brod sto isplovljava iz Pefkohorija i plovi do Sitonije, pa sam na to mislio pod izlet. Kolima ima nekih 100-tinak kilometra sve zavisi do koje lokacije po informacijama ljudi koji su bili, bas mi se nesto ne vozi iskreno brodic bi mi vise odgovarao :osmeh:
 
Rekose mi da ima neki brod sto isplovljava iz Pefkohorija i plovi do Sitonije, pa sam na to mislio pod izlet. Kolima ima nekih 100-tinak kilometra sve zavisi do koje lokacije po informacijama ljudi koji su bili, bas mi se nesto ne vozi iskreno brodic bi mi vise odgovarao :osmeh:

Mozes i da vozis imas lepota da vidis.Ja sam u Vurvuru na Sitoniji mesto bukvalno u sumi.
 
Imali nekog u Istri?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ja sam u Opatiji,šta te interesuje?Ovde dođem kadgod imam priliku jer dolazim u goste.Ubedljivo se najbrže stigne i najlakše za vožnju.Stigao za 4,5 h,što u Grčku ne mogu ni u ludilu.Autoput sve,tako da može da se vozi bez problema.Ovo mi je druga godina uzastopno,pre toga bio u Grčkoj,a pre toga isto menjao malo Opatija malo Grčka.
 
Ja jutros stigao u Dobre Vode, prvi utisak i nije nešto, mnogo natrpano mesto, nemaš kud da prodjes. Izgleda da će biti vožnje do Canja i Petrovca.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Ja sam u Opatiji,šta te interesuje?Ovde dođem kadgod imam priliku jer dolazim u goste.Ubedljivo se najbrže stigne i najlakše za vožnju.Stigao za 4,5 h,što u Grčku ne mogu ni u ludilu.Autoput sve,tako da može da se vozi bez problema.Ovo mi je druga godina uzastopno,pre toga bio u Grčkoj,a pre toga isto menjao malo Opatija malo Grčka.
Daleko si
Ja sam u okolini Pule

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Sa letovanja :-D
7929e27e4f21c3f7a2980df26dbedd1e.jpg

a1539e9c1c5f5670b2a3bb4a9429206c.jpg

fe0651757b6d3b1f8a3bcf01fffcda3b.jpg


Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh