Letenka 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Proletele ti vreme , sad mi lepsa polovina ocitava molitvu

a da znate kuda sam sisao sa fruskegore , stavicu slike
 
Poslednja izmena od urednika:
Izvinjavam se pojedinim clanovima sto nisam okacio slike gde se i oni vide, pa evo sada ispravljam:

zk632e.jpg

fk8yh5.jpg

2d12100.jpg


A da bi to sve bilo kao na prethodnim slikama svi prisutni su se potrudili, a najvise gospodja Tanja i moja malenkost (normalno za moj trud se salim).

289npy.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo ja sam zumbirao i video da je to onaj čovek za koga sam mislio da je od reči ali sam se prevario i to pošteno.
 
pa sta se ti bunis,ja nisam bio od reci a koliko cujem nisi ni ti ostao uskracen za........bar je data izjava da je ostao poderanih gaca....
 
Dođoh na dva sata da budem sa vama i hvala vam za provedeno vreme.

Samo mogu da žalim što nisam bio ceo dan sa vama...
 
Nego...sve se nesto pitam,gde su na letenku ti nezadovoljni clanovi koji su bezmalo puta pretili kako ce bas oni da nama objasne neke stvari o zivotu.Bogte pa kod mene se stvorio spisak 2 strane bi stalo,svi kukaju,prete....a sad im se stvorio trenutak da izadjemo u javnost,tj da tacno znaju gde smo i sta radimo i svi ti junaci...kako se kaze?
Mogli su doci...
 
Robi.. na Letenku su dosli clanovi dobre volje. Ne kazem da ih jos nema, ali ljudi su bili spreceni i ne treba im zameriti. A oni koji pre podne mrze sebe a posle podne ceo svet nisu mi mnogo ni falili.
 
Robi.. na Letenku su dosli clanovi dobre volje. Ne kazem da ih jos nema, ali ljudi su bili spreceni i ne treba im zameriti. A oni koji pre podne mrze sebe a posle podne ceo svet nisu mi mnogo ni falili.
Ja nisam prozvao ljude koji nisu mogli doci,daleko im je....sve je to ok.Dobra volja je u pitanju.
Nego one sto prete...
 
Jes pa bih jos motorku morao paliti da su i takvi mrzovoljci dosli,a bila je u gepeku zbog drva al ko zna za sta bi posluzila na kraju.
Moja jedina slika od juce:
2emhfk3.jpg
 
@KishRobert
Ma pusti takve, znas kako narod kaze "Pas laje vetar nosi".
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh