Letenka 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.216
Imamo u planu novo okupljanje forumasa 14-og avgusta na izletistu Letenka,sve ce biti manje vise kao i prosle godine.Skup u jutarnjim satima,svako moze da povede koga god hoce i svako nosi za sebe klopu i pice.

Korisnik1787

Deleted
Učlanjen(a)
29 Dec 2009
Poruka
3.649
Pomerio sam se i nisam nikakva vidovita Vanga nego i sam vidiš da bi ovi urednici to hteli da ja ne dodjem pa makar i na operaciju da idem, ali ne dam se ja ima da idem pa sa sve drenovima i kateterima, njima u inat!

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.424
Pomerio sam se i nisam nikakva vidovita Vanga nego i sam vidiš da bi ovi urednici to hteli da ja ne dodjem pa makar i na operaciju da idem, ali ne dam se ja ima da idem pa sa sve drenovima i kateterima, njima u inat!
Pu pu... daleko bilo dolazite Vi bez te skalamerija. Ja ako dolazim, cu skelom do Beocina pa onda gore. Za sada ne mogu da obecam, a voleo bih da vidim i cujem dobro drustvo sa sajma.:ppozdrav:

Rale 83

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
22 Dec 2009
Poruka
3.718
Jos 13 dana ?? nesmem obecati al 90 posto dolazim , treba prednju hidrauliku da zavrsim , treba jedan put da odradim i mozda i motor u kombajnu , al potrudicuse maksimalno .
Uvek mi je drago sresti se sa vama .
@KR ubacime na spisak

Igor578

Član
Učlanjen(a)
31 Avg 2009
Poruka
685
Mene i Ćaleta racunajte 90% ne mogu da jos nista obecam posto ima jos dosta do 14 og.Pozivam clanove iz juznog Banata da se jave ako su zainteresovani da putujemo zajedno i da podelimo putne troskove,mi cemo ici sa nasim autom,tako da ko god da se javi dobro se javio. :)

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.418
Spisak:
KishRobert
North ARMY
Branko
Matic
Panonstib
Rale 83
90%
Dusko58 90%
Igor578 90%

mucobieno

Član
Učlanjen(a)
3 Dec 2008
Poruka
4.309
ja se ovaj put izvinjavam, al necu prisustvovati, dan ranije, bi trebalo da krenem na putašestvije po srbiji, guča, zlatibor...

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.418
Spisak:
KishRobert
North ARMY
Branko
Matic
Panonstib