Letenka 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Imamo u planu novo okupljanje forumasa 14-og avgusta na izletistu Letenka,sve ce biti manje vise kao i prosle godine.Skup u jutarnjim satima,svako moze da povede koga god hoce i svako nosi za sebe klopu i pice.
 
Pomerio sam se i nisam nikakva vidovita Vanga nego i sam vidiš da bi ovi urednici to hteli da ja ne dodjem pa makar i na operaciju da idem, ali ne dam se ja ima da idem pa sa sve drenovima i kateterima, njima u inat!
 
Pomerio sam se i nisam nikakva vidovita Vanga nego i sam vidiš da bi ovi urednici to hteli da ja ne dodjem pa makar i na operaciju da idem, ali ne dam se ja ima da idem pa sa sve drenovima i kateterima, njima u inat!

Pu pu... daleko bilo dolazite Vi bez te skalamerija. Ja ako dolazim, cu skelom do Beocina pa onda gore. Za sada ne mogu da obecam, a voleo bih da vidim i cujem dobro drustvo sa sajma.:ppozdrav:
 
Jos 13 dana ?? nesmem obecati al 90 posto dolazim , treba prednju hidrauliku da zavrsim , treba jedan put da odradim i mozda i motor u kombajnu , al potrudicuse maksimalno .
Uvek mi je drago sresti se sa vama .
@KR ubacime na spisak
 
Mene i Ćaleta racunajte 90% ne mogu da jos nista obecam posto ima jos dosta do 14 og.Pozivam clanove iz juznog Banata da se jave ako su zainteresovani da putujemo zajedno i da podelimo putne troskove,mi cemo ici sa nasim autom,tako da ko god da se javi dobro se javio. :)
 
Spisak:
KishRobert
North ARMY
Branko
Matic
Panonstib
Rale 83
90%
Dusko58 90%
Igor578 90%
 
ja se ovaj put izvinjavam, al necu prisustvovati, dan ranije, bi trebalo da krenem na putašestvije po srbiji, guča, zlatibor...
 
Spisak:
KishRobert
North ARMY
Branko
Matic
Panonstib
Rale 83
90%
Dusko58 90%
Igor578 90%
Lala iz Banata
IMT-550
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh