Landini

Milina za videti:
qnts3c.jpg
 
Bolji ugao, nema šta. Svaka čast.:bravo:I ja sam se trudio da stvari sagledam sa različitih pozicija:
2yx3wxg.jpg

Tip iza je kolateralna šteta, uleteo u kadar i pokvario dojam.
 
Poslednja izmena:
Traktor je lep za medalju. I to zlatnu. :osmeh:
Ove godine ćemo ih videti i na sajmu u Novom Sadu. Uživo!
A valjda će biti i neke promoterke. :ppozdrav:
 
cudi me da u srbiji niko ne uvozi tako poznatu marku,ipak je ovo zanimljivo trziste po mom misljenju
 
Zvanični predstavnik kojeg je fabrika ovlastila za naše tržište je firma SACAT iz Trsta i niko osim njih ne može da uvozi ove traktore kog nas, to je politika fabrike.Dakle svi novi traktori koji stiži na naše tržište su "iz druge ruke" a ne direktno iz fabrike.Mnogi su iz naše zemlje odlazili u fabriku da traže zastupništvo, ali su svi bili odbijeni, rečeno im je da je SACAT uvoznik i da se njima obrate.Ta italijanska firma pregovara sa firmom "Jugometal" is Svilajnca da oni prodaju Landini traktore kod nas, da li će se dogovoriti ostaje nam da vidimo.
 
sremac88,Jel to znači da ako nema generalnog zastupnika za srbiju,mogu da uvezem nov traktor i ja kao fizičko lice?
 
sremac88,Jel to znači da ako nema generalnog zastupnika za srbiju,mogu da uvezem nov traktor i ja kao fizičko lice?

Zastupnik postoji kao što sam rekao to je SACAT iz Trsta, ali trenutno nema prodavac kod nas, tačnije Euromakina iz Iriga još uvek može da uveze traktor ali im se prvo mora platiti traktor (zato što su izgubili poverenje od SACAT-a) pa se onda čeka da oni kupe od SACAT-a pa dok ne stigne može tu da prođe dosta vremena.Možeš kao fizičko lice da uvezeš ako imaš homologaciju.Ako bi na primer iz Aksiala uvozio morao bi od njih da tražiš homologaciju ako hoće da daju.

Evo dokaz da je SACAT i dalje zvanični zastupnik.Podaci su ažirni jer je Lateran uveden kao zvanični zastupnik za Hrvatsku.
http://www.landini.it/landini/sectionsBrand/en/1421/Importers_Europe.aspx
 
To na fazon,kao dužni ste da prodate za godinu dana recimo 50 traktora,i to nisu ispunili ili ostali dužni para Italijanima?
 
Baš tako samo su imali obavezu od 20 traktora godišnje.A dužni su ostali jer nisu isplatili Italijanu sve prodate traktore!

Deni jel si probao direktno iz Aksijala da tražiš traktor?

Prošle godine kad je Ozorak kupovao ona njegova četiri kaže da je on mogao direktno od njih da ih uzme al su mu bili skuplji nego ovde.

Koliko je pdv u Mađarskoj i šta znači oni "-TOL" za 5H u ponudi?
 
dok se oni izmotavaju drugi prodaju. ne znam kako to moze da im koristi a cifra od 20 traktora godisnje i nije neka pa da se nije mogla napraviti
 
Nazad
Vrh