Kverneland plugovi

evo ja se malo ponovio , plug je zapušten , ali sa vremenom će to biti promjenjeno , ako netko zna nekakav koristan podatak neka slobodno napiše , jer nema nikakve oznake osim E3

SDC13158.jpg


SDC13157.jpg


SDC13156.jpg


SDC13155.jpg


SDC13154.jpg


SDC13153.jpg


SDC13152.jpg


SDC13151.jpg
 
ide , samo nismo poštelali plug pa je išao na oko 40 cm pa je torpedo malo se patio , ali dok ga sredimo biti će mu taman , jer mu je lamela otišla ali se nepredaje vuče on to
 
DA malo osvezim temu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NTQ9cWH8dDs[/youtube]
Moj favorit - jednostavan, robustan:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Yp3fpV0AOwU[/youtube]
 
poz svima ja imam trobraznog imt i hteo bi da ga zamenim , interesujume kako se krecu cene kverneland pluga ali ne obrtac :ppozdrav:
 
plug kvenderlan model LB 100-200-3

-obrtac
-3 pluzna tela
-puna daska-skandinavski tip 9
-klirnes 80cm
-razmak izmedju pluznih tela 100cm
-vario od 30-50cm
-crtalo
-dubinskotransportni tocak


I CENA:..........................................................................17.ooo+PDV :haha:
 
A sa 4 brazde puca na 25000e. Na zalost je ste ta cena. I ovde su cene iste.
:ppozdrav:
 
To je preterano. Sad bukvalno prodaju ime. Imati nov Kverneland plug je izgleda postala stvar prestiza. Pottinger je bar 40% jeftiniji, a nista manje dobar.
 
potinger od 3 brazde sa predpluznjacima,tockom,defektorim je 9.ooo sad nzm dali + PDV ili je to sa PDV a mislim da je bez...ja sam mislio da uzmem novog kvenderlanda zato sto imam jedan od 4 brazde ali nisam nenormalan..... :cao: :cao:
 
Ako cemo da razmisljamo o dugorocnom resenju, usta se nas paor tesko upusta, onda je kupovina novog pluga kupovina malte ne za ceo zivot. Plug nije traktor, kombaj ili prikolica. Kod pluga je najvazniji kvalitet celika, to jest koliko moze da uzore, a da mu se raonici i daske ne potrose. Ono sto sam ja procitao na netu i sto sam cuo Kvernelad ima ubedljivo najkvalitetniji celik (gvozdje). Tako da je cena mozda visoka u samom startu, ali se vrlo brzo isplati. Naravno sve ovo pada u vodu posto je u pitanju drzava Srbija. Kod nas je ipak nabolje kupiti polovan Kvernelad i na njega staviti originalne delove, koji su u cenovnom nivou Hudjika.
 
I Lemken je tu sacenom , kao i jos nekoliko marke plugova koje ja poznajem.
Nikola 94 ako imas para za bacanje ti slobodno kupi novog. I polovan koji je star 7-8god isto radi ko nov , ali je upola cene. Zasto bi dao tvoje s mukom zaradjene pare budzevanima i milionerima koji imaju firme za uvoz i platio PDV koji je najveci na svetu kod nas. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh