Kunići mešane rase za svoju potrebu

Posle kojeg vremena najranije pustate zajku da se ponovo pari..?
 
Zavisi, kako kaze Peto1 moze i treci dan. Konkretno ja malo odmorim zenke i pustam 15-ti dan po okotu.
 
Ako te izneveri dva tri puta da je primila muzjaka a ono corak ovo ti je najsigurnioje da ce ostati skotna.
 
Tacno tako, sa garancijom ostaju skotne posle treceg dana. Ja sam ranije uparivao i posle 5-6 sati po okotu isto odmah prime muzjaka bez problema. Ali zenke posle godinu godinu ipo dana nemaju vise tako dobru skotnost i posle toga sam menjao nova priplodna grla. Medjutim sad ne zurim sa proizvodnjom i vise ih cuvam zbog stalnih musterija i jedne privatne bolnnice.
 
Ja sam ovako nesto dobijao kada sam ukrstao Njemackog sarca sa Angorom belom,U prvoj generaciji sam dobio sve male sa normalnom ( srednjom dlakom) a kasnije sam dobijao i Angore u leglu sa vise boja ( belom,crnom ,sivom,sarene)
 
Zdravo, dali ima neko kunice krupnije rase za prodaju trebaju mi za klanje dolazim na odmor pa hocu da okrenem nesto na razanj....
trebalo bi mi jedno 5 do 10 komada

- - - - - - - - - -

Zaboravio sam da napomenem ja dolazim u srbiju 31.07.15 , tojest prolazim autoputem pa da se negde sretnemo da preuzmem kunice ko ima za prodaju mozemose lako dogovoriti i ja cu rado osaviti moj broj telefona....

- - - - - - - - - -

ima li neko te kunice ili nema ???
 
Nazad
Vrh