Kunići mešane rase za svoju potrebu

genca

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2013
Poruka
200
Posle kojeg vremena najranije pustate zajku da se ponovo pari..?

Zaki&zone

Član
Učlanjen(a)
30 Maj 2014
Poruka
105
Zavisi, kako kaze Peto1 moze i treci dan. Konkretno ja malo odmorim zenke i pustam 15-ti dan po okotu.

peto1

Moderator
Učlanjen(a)
19 Jul 2009
Poruka
6.627
Ako te izneveri dva tri puta da je primila muzjaka a ono corak ovo ti je najsigurnioje da ce ostati skotna.

Zaki&zone

Član
Učlanjen(a)
30 Maj 2014
Poruka
105
Tacno tako, sa garancijom ostaju skotne posle treceg dana. Ja sam ranije uparivao i posle 5-6 sati po okotu isto odmah prime muzjaka bez problema. Ali zenke posle godinu godinu ipo dana nemaju vise tako dobru skotnost i posle toga sam menjao nova priplodna grla. Medjutim sad ne zurim sa proizvodnjom i vise ih cuvam zbog stalnih musterija i jedne privatne bolnnice.

Vruljanin

Član
Učlanjen(a)
11 Jun 2013
Poruka
262
Ja sam ovako nesto dobijao kada sam ukrstao Njemackog sarca sa Angorom belom,U prvoj generaciji sam dobio sve male sa normalnom ( srednjom dlakom) a kasnije sam dobijao i Angore u leglu sa vise boja ( belom,crnom ,sivom,sarene)

DEKI

Novajlija
Učlanjen(a)
13 Sep 2010
Poruka
46
Zdravo, dali ima neko kunice krupnije rase za prodaju trebaju mi za klanje dolazim na odmor pa hocu da okrenem nesto na razanj....
trebalo bi mi jedno 5 do 10 komada

- - - - - - - - - -

Zaboravio sam da napomenem ja dolazim u srbiju 31.07.15 , tojest prolazim autoputem pa da se negde sretnemo da preuzmem kunice ko ima za prodaju mozemose lako dogovoriti i ja cu rado osaviti moj broj telefona....

- - - - - - - - - -

ima li neko te kunice ili nema ???

Vrh