Kukuruzni adapter za kombajn

Koliko je to kao da sam ga kupio u Srbiji napisi da znamo ima tu forumasa koji traze adaptere pa da se mogu orijentisati
 
Ja mislim da moze da se podesi na 70cm,imam takav 6-toredni adapter i kod mene moze da se steluje razmak.Ti clasovi hederi su stvarno dobri
 
prvo da se pohvalim kako sam ga kupio. Bio ja kod coveka kuci i razgledao adapter. Adapter mi se odma dopao, ali cena nikako. On mi reko da treba sutradan da prodje jos neko da ga vidi , pa ko da vise njegov je. Ja mu objasnio situaciju da ja placam najbolje od svih , jer ja to ne kupujem za trgovinu. Kad bio danas da mu platim i upittam ga ja ko je juce dolazio , znam da ima jedan lik koji kupuje za Acu iz Klenka. Kaze mi on da je taj lik bio i jos cetvorica. Ali svi su mu davali smesne cene.
 
a moze li se na claasov adapter namontirati roto secka?gledao sam jedan adapter u finom stanju,skinut tarup!adapter je na 70,ne izgleda lose,tarup sto je skinut ima uz njega,al nijebas u nekom stanju,zato bi mu stavio secku kad bih nasao!da nema neko orginalnu secku za clasov adapter 4 reda?

---------- Poruka napisana u 22:25 ---------- Prethodna poruka je at 22:22 ----------

a gde da nabavim kukuruznu korpu za claasa d 86 sirina 132 cm
 
u Beceju pravi covek korpe i blinde....on ima i polovnu mehanizaciju iz uvoza...GAMAGRO 063/8386748 meni je za new hollanda trazio 350e za korpu a za blinde 18e po komadu....
 
prvo da se pohvalim kako sam ga kupio. Bio ja kod coveka kuci i razgledao adapter. Adapter mi se odma dopao, ali cena nikako. On mi reko da treba sutradan da prodje jos neko da ga vidi , pa ko da vise njegov je. Ja mu objasnio situaciju da ja placam najbolje od svih , jer ja to ne kupujem za trgovinu. Kad bio danas da mu platim i upittam ga ja ko je juce dolazio , znam da ima jedan lik koji kupuje za Acu iz Klenka. Kaze mi on da je taj lik bio i jos cetvorica. Ali svi su mu davali smesne cene.
Kako ćeš doneti kući?
 
Pa ako nebudem mogo da ga stavim uz kombajn , a verovatno da necu moci , jer vec sam predvideo da stavim jednu ljutomerku. Onda cu da platim posebno prevoz za njega. A prevoz za njega je oko 800e
 
Kakav ti treba? Imas u oglasima 4 reda adapteri za Zmaja koliko zelis.
 
Nazad
Vrh