Kukuruz 2024

Ne bi se ja sa tim igrao, velika je to vlaga. Ima sav da se ubuđavi za nedelju dana.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Moze li mjesec dana stojati kukuruz sa 18% vlage? Pod sjenik na beton ispod je uradjena izolacija.
Može ali pod uslovom da temperatura zrna nije veća od 20 stepeni. Imaš tabelu ovde.
 
Ne bi se ja sa tim igrao, velika je to vlaga. Ima sav da se ubuđavi za nedelju dana.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Pisao sam za krunjeni kukuruz.
I jedno pitanje:
kako zrno držati na 20 stepeni , ako je temperatura vazduha 40 stepeni?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Uradio neke 3-3.5 tone da ne kupujem. A ne mogu covjeka zvati da mi radi svakih 5 dana. To ce goveda pojesti za mjesec dana.
 
Ja sam prodavao kukuruz sa 17% vlage i kipovao u halu na veliku kamaru kukuruza, čovijek se bavi trgovinom kukuruza.
 
Dali na ovom forumu može lepo da se dopisuje ili je ovo neka žešća zajebancija? Na svako pitanje dobijem gomilu gluposti od odgovora.
Šta je fora?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Uzmi najlon dzakove i popakuj dobro ih vezi moze da stoji koliko hoces, nece se ukvariti, goveda ce ga i bolje jesti, saspes ga na beton hoce da pozeleni kad ga krenes lopatati sve zelena prasina plesni
 
Dali na ovom forumu može lepo da se dopisuje ili je ovo neka žešća zajebancija? Na svako pitanje dobijem gomilu gluposti od odgovora.
Šta je fora?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Nema tu fore vidiš da smo svi izvećali svi smo na off odavno zakucali i nema paljenja do daljnjeg treba nam sveža infuzija ali nema je.😄
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh