Kukuruz 2024

Pa kad ste dobili.kiše oni kukavci što sem temperaturčina u svom kratkom veku ne znaju za ništa drugo šta tu može očekivati
 
ovo sto si slikao izgleda i previse dobro,mislim na drugu sliku

prva slika,velika je razlika da li ovi zeleni sa desne strane imaju klipove ili ne tj da li su se oplodili kako treba
ako nisu nema sta da trosi vlagu i stoji takoreci stabljika u hibernaciji

Zanimljivo baš ću pogledati kad budem prolazio opet, ni jedan kukuruz sa slika nije moj pa ne znam. Ali nisam do sad vidio kod nas kukuruz bez klipa.
 
Blasson duo popustio katastrofa naspram pionira. Mada gledajući kakvih kukuruza po ataru ima ovaj je za medalju.
f95fd0facd95d54960461b470d7b7ad2.jpg
f5f10fa690669987fce1b2e05cf1f222.jpg
5a885847468170c15671ea344ef81e69.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Kod mene (ne samo na mojim njivama nego u celoj opstini pa i okrugu) su se ranije setve bolje pokazale ove godine, drasticno bolje. Kasnija setva je dobila mnogo manje padavina i dugacke periode suncanice..
 
Kod mene (ne samo na mojim njivama nego u celoj opstini pa i okrugu) su se ranije setve bolje pokazale ove godine, drasticno bolje. Kasnija setva je dobila mnogo manje padavina i dugacke periode suncanice..
A koliko kukuruza si do sada obrao/krunio što kasnije što ranije sejanih pa da znaš stvarno stanje u celoj opštini. Ili je to samo produkt tvojih misli i želja. Samo činjenice su merodavne, vaga i tako to.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja nisam jos nista ni obrao ni okrunio. Pisem o onome sto sam video i sto sam pricao sa ljudima, evo mogu mesta iz okruga da ti nabrojim Vodanj, Kolari, Drugovac, Selevac, Azanja, Bacinac, Mihajlovac, Vranovo, Osipaonica, Milosevac.. Verovatno sam neko i preskocio, u svima ovima sam i bio i video i pricao sa ljudima koji imaju kukuruz, meni je to dovoljno..
 
Nazad
Vrh