Kukuruz 2023

Nije los...kod nas su se lepo pokazali ti pionirovi niskobudzetni...jedino sporije otpustaju vlagu....
Ja imam godinama 0865 super se pokazao ne zaostaje za ostalima mnogo(cak sta vise i bolje) ali ga ove godine nece biti, sto se tice vlage to da , i druga mana lose se bere koji god berac ga brao opet ostane na njemu sasa. I ove godine skuplji za 1300 din po vreci
 
0164 nije aquamax, što ne znači ako nije da ne valja. Ja ove godine uzimam 0164 i 0217 po pola i to je to za ovu godinu. Prošlih godina sam sejao sve i svašta (probao radi sebe), i na kraju se izbor sveo na ova 2 hibrida....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Razlike su bile drastične kod istog hibrida na 2 različite parcele, konkretno 2021g p0217 je dao na jednoj parceli blizu 6t/kj a samo 800 metara dalje pola od tih 6t.
Da ne pričamo o različitim hibridima.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Najjaci su mi ovi sto znaju koji je hibrid najbolji. Kad pitas kako znaju, a oni kazu da su videli po bunkeru.
Obicno neka semenska kuca plasira neku dobru pricu i to onda prodje medj' paorima. Lako se upecaju i brzo pozabrivaljaju 2012. i slicne.
Nema univerzalnog hibrida. Svaki hibrid je dobar samo trazi svoje mesto pod suncem.
 
Сви су они добри кад пада а кад не пада и фул хд у колору и они са воденим жигом леба од њих нема...
 
Nazad
Vrh