Kukuruz 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Шта може бити кукуруз 5-6 лист има неку розе боју,једе га и пипа,или је до генетике...Што се тиче пипе сад је нема погрицкала је мало и отишла дали треба прскати?
 
Moze da bude i sortna karakteristika, dok sam sejao pioneer neke sorte su bile ne crvene boje nego ljubicaste u fazi 4-6 lista.Posle to nestane i krene normalno.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Isto i kod mog 9911. Slikano večeras, sejan 08.04.


DKC 4943 (nisam slikao), na istoj lokaciji (samo lenija deli njivu sa Pionirom i njivu sa DKC-om), sa istim datumom setve i agrotehnikom, izgleda znatno slabije, ali je zelen - nema ove ljubičaste nijanse.
 
Poslednja izmena:
Hladnoca i nista drugo, antocijan boja jer su noci hladne pa biljka reaguje. Neki hibridi narocito imaju tu osobinu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Како се код вас понашају дкц хибриди уопште без обзира на фао групу?Код мене нешто куњају никли су лепо на једној њиви лоша клијавост!!Чак комшија поред има 3023Нс који изгледа 5 пута боље од мог 4934 пар дана разлике у сетви....
 
Kod mene srednje žalosno izgledaju.Muče se, pate i stagniraju.Prošle godine isti slučaj, dao sam im šansu još ove pa ću da ih liferujem sa njiva.
 
Не да ћу да их лиферујем него заувек.....Још ове год и ћао.Овако килавог млитавог ницања одавно није било у дкц-у услови идеални било кише,топла земља ....не знам Чоколадом да га заливам....
 
Да у пм ко подгрејан бурек...док сам ја третирао у мешалици није било проблема сад ове пиздарије које су ставили на њега не вреде ништа,а кад читаш препоруку јбт да се поплашиш како ниче,клија,енергија,цтрцтр...
 
A smejali ste se kad sam ga izbacio ove godine.😄.Hoće on tako kilavo da kreće kad je hladno,a noći su hladne.Ne brinite biće to sve u redu čim malo otopli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh