KUBOTA

Ima sofer da se udavi od dima narocito ako je konj jeo seno.:osmeh::haha:
 
03c8125613e33c39d608d0736100ec85.jpg

459e6558ecf86209ab4683e2ffb0c13e.jpg

ea55992e3bf17c45991712feb03e3525.jpg
 
Jel pitao neko za cenu M7-131?

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Ne sećam se tačno, jer su cene preterane, ali koliko mi je ostalo u sećanju, osnovni model M7131 je oko 68 000e+pdv. Mozda i grešim, neka me neko ispravi.
M7171 se kreće od 76 000e +pdv pa do 106 000e + pdv za model KVT koji je bio izložen na sajmu,tj ovaj sa slike.
 
Poslednja izmena:
Malo zamrla tema.Vidim po oglasima dosta se prodaju polovni....Sta znaci da se nisu pokazali? Ima li ko povratne informacije nepristrasne.?
 
Imam ja nepristrasnu, eno je u oglasima selo pored 130ks prodaje, odradila je tih nekih 7000rc bez kvarova, jednostavno je covek kupio 2 velike sejalice(uskorednu i sirokorednu) i potreban mu je veci traktor.
Znam da su je hvalili svi radnici, samo sto je nova preterano skupa.
 
Malo zamrla tema.Vidim po oglasima dosta se prodaju polovni....Sta znaci da se nisu pokazali? Ima li ko povratne informacije nepristrasne.?

U kojim oglasima si video?

Pre neki dan preduzece za puteve kosi sa dve Kubote 108, boja totalno matirala, razumem da su takvi traktori po ceo dan na suncu ali makar su boju mogli staviti kvalitetnu.
 
Vidim da kupuju ovu M5111,od 113 ks izadje 50 hiljada sa pdv,al mi je jako laka 3420 kila i kad stavis tegove to je manje od 4 tone ,mala mi je tezina za tu konjazu,.
 
Imam ja nepristrasnu, eno je u oglasima selo pored 130ks prodaje, odradila je tih nekih 7000rc bez kvarova, jednostavno je covek kupio 2 velike sejalice(uskorednu i sirokorednu) i potreban mu je veci traktor.
Znam da su je hvalili svi radnici, samo sto je nova preterano skupa.

Bio sam kod doticnog.
Bas naprotiv kvarila se non stop.
Posle 7000 izgleda ocajno, hidraulika ne radi dobro kao i sa.menjacem nije sjajna situacija.Klima uredjaj ne radi lose reseno.Sve u svemu ja to ne bih kupovao.Nije DOBAR kvalitet!
 
Ja ne znam za te kvarove, znam kad je kupljena da je oko 1000rc provela u ataru i servisi radjeni u njivi.
Dok Same Silver od 110 ili 130 ks je imao horoskop kao Kubota.
A mog'o si se i javiti.
Mada sad ce povrat od pokrajine, za te pare moz i nov kupiti.
 
Da se osvezi tema. Kubota m5111 113 konja, common rail ubrizgavanje sa DPF filterom i AdBlue, ~3800cm3, 36 brzina napred/nazad, elektro hidraulicni reverzer, podizna moc 4100kg, sopstvena tezina bez tegova ~3450kg, gume 320/85r24 i 420/85r34, podesive felne i suzena je na ~191cm spoljasnje mere








 
Poslednja izmena:
.dodaj.rs/image/bJboC]
IMG_20190123_104835.jpg
[/url]
Ako hoćeš da su slike odmah vidljive kopiraj ovaj kod.Lep traktor

 
Ma traktor super,si video koliko rucica ima unutra? ima valda da povuces da te izbaci sa sedistem napolje:osmeh: kakav dpf i to,najkriticnije tacke su rotacija,zmigavci i retrovisori...mora da pazis da ih negde ne zakacis.
 
Kolega cestitam i da dugo sluzi masina,ako se ne varam ta je iz Ugrinovaca iz Milurovica.
Posto smo iz ostog mesta poznajem dobro servisere iz Milurovica i kazu da su odlicni traktori da nemaju nikakvih problema i da je sve na njima made in japan.
Jedino po njima zamerka uopsteno za Kubote je kilaza tj previse su lagani za svoje konje za teske poslove.
Koliko sam ih ja razumeo sad u ponudi imaju i neke modele koji su predvidjeni bas za teske operacije tj imaju daleko vece kilaze od standardnih modela.
 
Pa za površinske radove je cilj da bude što lakši traktor.Lako je otežati ga sa tegovima,ako treba.
 
Nazad
Vrh