Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

@ sama
To sam primetio da u pojilicama uvek ima šuške.... imaš pravo....

A za granulat je odgovor da su taj tip koncentrata jeli i u "predtovu" i nemam nameru da im menjam hranu.... A od ovog granulata nećeš naći ni zrno prosuto, sve pojedu do zadnjeg zrna!
 
U cetvrtak koljemo turicu i mislim da ce prodaja ici dosta tesko. Sve im pare odose na struju i gas. Moram sada u cetvrtak da koljem da ne izgubim ritam, iako bi mi vise odgovaralo tamo kasnije za 7 dana. Bar bi stigle penzije i pazarili bi za Uskrs. A da prodajem uredjena kao i do sada po 260,0 din. za kg.
 
Ljudi sta je ovo kad je skocila cena jednodnevnih? Ala sam se iznenadio danas kada mi rece prodavac 70din komad dovoye ih iz Arilja. U Nišu tj u naselju Broj Šest cena 65din. ovo kako je krenulo sledeće nedelje i one pred uskrs biće 75-80
 
Sad je pitanje dal da čekam da vidim hoće li pasti ali na turi od 50kom 5 dinara gore dole ništa ne znači ali znači ako ih kasnije uzmem klanje im je krajem juna početkom jula a to hoću da izbegnem
 
Cena jednodnevnih otisla dole za 5 din. Za iduci cetvrtak cena 55,0 din. za komad. Avlijaneri ostala ista cena 40,0 din.a o pilicima koka nosilja nema ni reci, a kamoli nabavke.
 
Sutra stize mala turica.ZA sopstvene potrebe i malo komsijama od kilogram.Tako da meni ostano onako "fraj".Cena po dogovoru 42,oo dinara.Proizvodjac - prva ruka.Bice neke fotke.A to tada ne moze se sedeti skrstenih ruku nego uz:ppozdrav::ppozdrav:
 
danas u Nisu jenodnevni pilici 60din, tronedeljni 120din.po kom... a curici 350 jednodnevni, tronedeljni 550din. :ppozdrav:
 
ovi tronedeljni 120 bagatela proizvodjac izgleda pilice dobija djabe ili uzima iznutrice iz mesare pa ih hrani time
 
pa neznam da li su ok..posto je ovo prvi cetvrtak da se isporucuju.. delovali su fino...ali videcemo na dalje :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh