Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

pa znam, zato ti i kazem..jer sam mnoogoo tanak sa prostorom...:ppozdrav:, ma nema veze, uzecu ih za neki dan.. u Nisu 55din.malo pre iso da vidim...
 
Cika Dusko....:zli: evo sad iskreno....da sam bas tolku volju imao, a i potrebu, sigurno da bi nesto privremeno adaptirao...ali posto nije bilo ni nuzde, a ni neke velike volje, onda mi bilo lakse da kazem i sebi,a i Vama, nemam mesta...::sramota:::ppozdrav:
 
@jovanips : Prodao svo meso komsiji, i to po 275din.za kg. sad mi u cetvrtak stize nova tura.....
To je sasvim prihvatljiva cena.Kod mene je od 280do 350.U zavisnosti kuca ,pijaca ili prodavnica.
 
auu pa to ide iz krajnosti, u krajnost...ja evo oko 12H idem da pokupim novu turu, cena 60din.opet...jbg..ali sta da se radi :bravo:
 
Pa nije ni ovde los kvalitet, ali razlika u ceni je drasticna. Mora da trgovci zavrcu paprenu marzu.
 
Nemam nameru da vredjam ni moj ni tvoj kvalitet,ali za 7 nedelja komadi od 4,3kg ocisceno,to je nesto ukrsteno sa curkama:haha:Vala vredi 60dinara.Samo da dobije opet takve,bice zadovoljni i on i komsija.:haha:
 
Nemam nameru da vredjam ni moj ni tvoj kvalitet,ali za 7 nedelja komadi od 4,3kg ocisceno,to je nesto ukrsteno sa curkama:haha:Vala vredi 60dinara.Samo da dobije opet takve,bice zadovoljni i on i komsija.:haha:
Otkako imate pecarosa u temi i pilici su vam ko ribe. Namoze ruku da rasiri koliko je bila dugacka. A ni kantar nemoze da izmeri.
 
Jesi i ti primetio:haha:Ja sam mislio da je problem u meni.
@Dusko58 pa pomocice mu @jovanips da pojede,pa ce mu proda ponovo.:haha:Borba za trziste ne bira sredstva.::super::
 
Ma taman posla... imam ja kupca i bez njega..ali vise necu da prodajem, ovo sto sam danas uzeo, to je za mene..necu da se upustam u biznis..:ppozdrav:
 
Nemam nameru da vredjam ni moj ni tvoj kvalitet,ali za 7 nedelja komadi od 4,3kg ocisceno,to je nesto ukrsteno sa curkama:haha:Vala vredi 60dinara.Samo da dobije opet takve,bice zadovoljni i on i komsija.:haha:
Ja do sada nisam imao takve rezultate.Za 7 ne3delja (49) dana ocisceno 4,3 kg.pile - brojler nisam do sada cuo .Svaka cast
 
@valjevac

Ako je najtezi petlic 4,3, a najlaksa koka 3,0 a prosek uredjenoga 2,8 znaci da su prve mere zivih pilica. Ipak svaka cast, za to vreme da je nagurao i 2,5 ocisceni bilo bi vise nego OK.
 
Nazad
Vrh