Kredit za poljoprivrednike

Bio u Intezi prosle nedelje,receno je da ce davati na 36 meseci,12 grejs period,bez pravdanja racunima za repromaterijal,kredit za likvidnost,nisu spominjali zaloge nikakve

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока
Pa mora biti. Zar misliš da će ti neko dati par miliona na lepe oči?
 
Meni konkretno ako budem uzimao kredit za likvidnost na tri godine u Procredit banci netreba nikakva zaloga ni poreska uverenja.
 
Zar nije Nedimovic pricao da je za kredite garant drzava i da ne treba zalog?!

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja sam za sad video samo na sajtu NLB banke dat primer za likvidnost. Iznos 3 miliona ukupna kamata 1,82%, potrebne 2 menice i izveštaj KB. Šestomesečna rata izađe oko 508 hiljada odnosno na kraju sve ukupno se vrati 3.098.000,oo.
 
Pa to mu onda dodje oko 3% kamate na ceo iznos...mene zanima 'kamata obrade kredita'...taj procenat od cele sume mora da im se plati?
 
Ja bio u Intezi ,podneo zahtev i cekam odgovor,1% na 36 meseci ,12 meseci grejs ali se placa kamata,ja cu uzeti bez grejsa znaci na 24 meseca 1 %,sto bih placao godinu dana kamatu,u pitanju je kes kredit,1 - 1.5 % posto obrada kredita. Meni su pre dve godine za 1.020.000 uzeli 15000 din za obradu kredita
 
Ne nadjoh slicnu temu, pa ajde da postavim ovde, koja banka najmanje naplacuje odrzavanje racuna za gazdinstvo?
 
Nazad
Vrh